Bugaboo піднос

Bugaboo піднос Bugaboo поднос 80500tr01
Bugaboo піднос Bugaboo поднос 80500tr01Bugaboo піднос Bugaboo поднос 80500tr01Bugaboo піднос Bugaboo поднос 80500tr01Bugaboo піднос Bugaboo поднос 80500tr02
Артикул: 80500tr01
Bugaboo (Нидерланды)
1 339 грн.
Є на складі

Підносик Bugaboo -  на ньому можна розмістити напої, їжу та іграшки, якими ваша дитина буде із задоволенням користуватися під час прогулянки.

Закладки

Все

Опис Bugaboo підноса (Бугабу)

Неважливо, який маршрут Ви збираєтеся пройти, з підносом Bugaboo батьки можуть сміливо вирушати в дорогу. Тепер перевозити, зберігати напої та їжу для дитини, годувати її під час прогулянки, а потім швидко прибрати їжу і витерти підносик стало простіше простого! Обертова всувна кришка дозволяє вашій дитині дотягнутися до їжі в будь-який момент, а спеціальний тримач для стаканчика не дає улюбленому напою розплескатися. Підносик і утримувач для стаканчика залишаються в безпечному вертикальному положенні, навіть коли сидіння переведено в горизонтальне положення для того, щоб ваш малюк міг солодко поспати після обіду.

Переваги Bugaboo підноса (Бугабу)

Повертається на 90 градусів, щоб дитину можна було легко посадити або дістати з коляски. Піднос і засувна кришка легко установлюються і знімаються, забезпечуючи тим самим просте зберігання, транспортування, а також легке миття і чищення. Сумісний з моделями Bugaboo Cameleon 3, Bugaboo Cameleon, Bugaboo Donkey, Bugaboo Buffalo.

Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.30 кг.
Аксесуари для колясок: 
Різне
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Bugaboo поднос