Cybex комплект тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019

Cybex комплект тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 519002197bbg
Cybex комплект тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 519002197bbg
Артикул: 519002197bbg
Cybex (Германия)
9 255 грн.
Є на складі

Новинка від всесвітньо відомого німецького бренду Cybex порадує власників колясок Cybex Priam Lux, пропонуючи широку гаму кольорів комплектів тканини.

Закладки

Все

Опис Cybex комплекту тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 (Сайбекс Прайм Люкс Сіт Коі мід грей 2019)

Створювати свою персональну коляску Cybex Priam Lux (Сайбекс Приам Люкс) стало можливим завдяки широкому асортименту комплектів тканини для практичних і якісних колясок. Набори Cybex Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 (Сайбекс Прайм Люкс Сіт Коі мід грей 2019) задовольнять вимоги найвибагливіших батьків, які виховують дитину віком до трьох-чотирьох років. Тепер, крім вибору кольору шасі, можна експериментувати з кольорами текстильних комплектів, до складу яких входять капюшон, м'який вкладиш в коляску, обшивка підніжки, а також м'які накладки на ремені безпеки.

Переваги Cybex комплекту тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019

Комплект тканини Cybex Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 (Сайбекс Прайм Люкс Сіт Коі мід грей 2019) дизайнери німецького бренду пропонують як в регулярній, так і в ексклюзивній колекціях. Власники колясок Cybex Priam Lux (Сайбекс Прайм Люкс) можуть перетворити свою модель, використовуючи як однотонні тканини, так і тканини, які прикрашені стильними принтами. Який з варіантів ви б не вибрали, завжди можна бути впевненими в тому, що якість текстилю буде на висоті. Комплекти Cybex Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 (Сайбекс Прайм Люкс Сіт Коі мід грей 2019) виробляються з міцних тканин, які не вигоряють на сонці, відштовхують бруд і не пропускають вологу, оберігаючи тим самим маленьку дитину від дискомфорту під час прогулянок в будь-яку погоду . Барвники, що використовуються для нанесення принтів, абсолютно безпечні для дитячого здоров'я, тому поява алергічних реакцій виключена.

Доглядати за текстильними комплектами Cybex Priam Lux Seat Koi mid grey 2019 (Сайбекс Прайм Люкс Сіт Коі мід грей 2019) дуже легко. При несуттєвих забрудненнях достатньо протерти тканину вологою серветкою. Якщо забруднення сильне, комплект можна прати в делікатному режимі при невисокій температурі.

Технічні характеристики Cybex комплекту тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019

  • сумісність з колясками Cybex Priam Lux
  • міцна тканина

Комплектація Cybex комплекту тканини для Priam Lux Seat Koi mid grey 2019

  • капюшон Priam
  • м'які накладки на ремені безпеки
  • м'який вкладиш
  •  обшивка підніжки
Характеристики
Каталог: 
Вік дитини: 
від 6 міс
Вага: 
0.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати