Mamamaster москітні сітки на коляски

Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101
Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101Mamamaster москітні сітки на коляски Mamamaster MM0101
Артикул: MM0101
Mamamaster (Украина)
350 грн.
Немає на складі

Відмінної якості, міцні, гарні та неповторні авторські москітні сітки виготовлені ТМ «Mamamaster».

Закладки

Все

Опис Mamamaster москітних сіток на коляски (Мамамастер)

Сітка на коляску – це найкращий, найбезпечніший та економний спосіб в будь-яку пору року позбавить малюка, що знаходиться в колясці від вітру, снігу, падаючих листків, літаючих шкідливих комах, а також надасть додатковий захист від пуху тополю, дорожнього пилу та непотрібних поглядів чужих людей.

Москітні сітки на коляски Mamamaster є двох видів – елегантні та спортивні.

Елегантні є аксесуаром та прикрасою, мають рюші, обшиті кружевом чи атласною стрічкою та виготовлені з тонкого м’якого полотна. Висока якість сіток – тканина дуже міцна, добре переться та довго експлуатується. Кольори – білі, розові, натільний («шампань»), бежевий, коричневий, салатовий, сірий, фіолетовий та чорний.

Спортивні – більш товсті, виконують функцію сонцезахисного козирка та сітки. Захищають від вітру, світла, саме полотно має трикотажну основу, що додає виробу додаткову еластичність. Пошиті із спорт –сітки. Кольори – білий, сірий, темно-синій, червоний, світло-синій, жовтий, чорний.

Переваги Mamamaster москітних сіток на коляски

Два виду сіток збільшеного розміру (135 см на 85 см) – підійдуть на будь-який тип коляски (спочатку можна носити на люльці, а потом перенести на прогулянковий блок), резинка в виробі втягнута таким чином, щоб при бажанні її можна було затягнути сильніше або замінити. По боках коляски сітки фіксуються стрічками (в елегантних) та резинками в спортивних моделях.

Вид сітки (елегантний чи спортивний) та колір уточнюйте при заказі.

Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.50 кг.
Аксесуари для колясок: 
Дощовик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати