Pulsante автокрісло LB303N

Pulsante автокрісло LB303N Черный с темно-серым 8164iti
Pulsante автокрісло LB303N Черный с темно-серым 8164itiPulsante автокрісло LB303N Серо-салатовый 8163itiPulsante автокрісло LB303N Blue 8931itiPulsante автокрісло LB303N Orange 8938iti
Артикул: 8164iti
Pulsante (Польша)
1 042 грн.
Випуск припинено

Автокрісло Pulsante LB303N (Пульсанте ЛБ303Н) групи 0/1 – це чудове рішення на кілька років для практичних батьків.

Закладки

Все

Опис Pulsante автокрісла LB303N (Пульсанте ЛБ303Н)

Автокрісло Pulsante LB303N (Пульсанте ЛБ303Н) групи 0/1 розроблено польським брендом Pulsante (Пульсанте) для безпечних поїздок в автомобілі діток від самого народження. З максимальною зручністю та належним рівнем безпеки для крихітки використовувати це крісло буде можна до чотирирічного віку. Його каркас розрахований на вагу пасажира до 18 кілограмів. Дана модель встановлюється виключно на заднє сидіння автомобіля по ходу/проти ходу руху автомобіля (положення залежить від ваги пасажира).

Окремої уваги заслуговує його дизайн, якість і акуратність самого виробу. Незважаючи на досить демократичну ціну товари бренду Pulsante (Пульсанте) показали себе відмінно в плані довговічності і безпеки. Даний продукт атестований у відповідності з європейськими стандартами R 44/04 і ECE R 44/03. Забарвлення автокрісла нейтральне, що дозволяє йому відмінно гармоніювати з ансамблем салону вашого автомобіля. Продукції цієї торгової марки довіряють тисячі сімей, і до цих пір їй вдавалося виправдовувати довіру.

Переваги Pulsante автокрісла LB303N (Пульсанте ЛБ303Н)

Дитяче автокрісло Pulsante LB303N (Пульсанте ЛБ303Н) показало себе гідно в краш-тестах з манекеном вагою до 18 кілограмів. Тестувалася дана модель як при лобовому, так і бічному ударі. Увага! Для забезпечення належного рівня безпеки важлива правильна установка автокрісла, залежно від ваги дитини. Якщо карапуз важить менше 13 кілограмів, то безпечним становищем для крісла є установка проти напрямку руху. Діткам старшого віку, з вагою від 13 до 18 кілограмів, вже можна їздити як дорослим, обличчям до дороги. Фіксується пасажир на кріслі допомогою п'ятиточкових ременів безпеки. Для більшої зручності на них передбачені рухливі м'які накладки. Для самих маленьких крісло досить глибоке, тому виробником передбачений щільний вкладиш з жорсткою спинкою. Спинка крісла має сучасну систему регулювання рівня нахилу, яка приводиться в дію однією рукою. Всього у даної моделі п'ять фіксованих положень. Чохол автокрісла знімний, допускається його прання при температурі до 30 градусів. Його можна виконувати в пральній машинці-автоматі в режимі «Делікатне прання» без використання функції віджимання.

Технічні характеристики Pulsante автокрісла LB303N (Пульсанте ЛБ303Н)

  • країна виробник: Польща
  • групи: 0/1
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Додати новий коментар