Maxi-Cosi база FamilyFix3

Maxi-Cosi база FamilyFix3 8786010110
Maxi-Cosi база FamilyFix3 8786010110Maxi-Cosi база FamilyFix3 8786010110Maxi-Cosi база FamilyFix3 8786010110
Артикул: 8786010110
Maxi-Cosi (Нидерланды)
6 840 грн.
Є на складі

База Maxi-Cosi FamilyFix3 призначена для стабільної та швидкої установки автокрісел.

Закладки

Все

Опис Maxi-Cosi бази FamilyFix3 (Максі-Козі ФеміліФікс3)

В наші дні все більше і більше європейських автомобілів мають систему ISOFIX, так що велика ймовірність, що вона буде і у вас. Maxi-Cosi FamilyFix3 легко прикріплюється до точок кріплення ISOFIX вашого автомобіля. Візуальні індикатори на підставі повідомляють вам, коли ваше автокрісло Maxi-Cosi або безпечна люлька правильно закріплено - ви готові до роботи!

Його настільки легко встановити, що шанси зробити щось неправильно практично відсутні. Maxi-Cosi FamilyFix3 дозволяє установку Click & Go для правильної і надійної посадки. Крім того, FamilyFix3 дозволяє встановлювати дитяче автокрісло спинкою вперед. Для більшого захисту голови і шиї вашого малюка, фахівці рекомендують встановлювати спиною до напрямку руху, поки малюк не виросте до 105 см.

Maxi-Cosi база FamilyFix3 підходить до таких автокрісел: Maxi-Cosi автокрісло Pearl Pro 2 i-Size, Maxi-Cosi автокрісло Coral, Maxi-Cosi автокрісло Pebble Pro I-Size, Maxi-Cosi автокрісло Rock, Maxi-Cosi автокрісло Tinca I- Size, Maxi-Cosi автокрісло Pearl Smart i-Size, Maxi-Cosi автокрісло Pebble Plus.

Переваги Maxi-Cosi бази FamilyFix3

Для додаткового спокою батьків правильна установка автокрісла з базою в вашому транспортному засобі підтверджується візуальними і звуковими оповіщеннями, мінімізуючи вірогідність помилкової фіксації. Світло-звукові ефекти працюють від 2 батарейок АА (постачаються окремо), є індикатор який повідомляє про слабкий заряд. Індикатор блимає коли заряд батарейок падає нижче 30%, при цьому база як і раніше функціонує, але заміна батарейок настійно рекомендується.

Виробник з метою підвищення безпеки автомобільних подорожей оснастив базу упором в підлогу. Він регулюється по висоті і підвищує стійкість автокрісла. Різкі ривки автокрісла вперед завдяки цьому виключені. Коли база не використовується то упор в підлогу можна скласти під базу, а роз'єми Isofix засунути всередину.

Характеристики Maxi-Cosi бази FamilyFix3

  • розміри бази (ШхГхВ): 38х68х37,5 см
  • кріплення: Isofix
  • матеріал: метал, пластик
  • сумісність з автокріслами: Maxi-Cosi Jade Carrycot, Maxi-Cosi Coral i-Size, Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size, Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size
  • упор в підлогу (регулюється по висоті)
  • вага бази: 6,35 кг
  • розміри в упаковці (ДхШхВ): 73,5х40,5х22 см
  • вага в упаковці: 7,9 кг

Комплектація Maxi-Cosi бази FamilyFix3

  • база
  • упор в підлогу
Характеристики
Каталог: 
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати