Maxi Cosi сидіння-база FamilyFix

Maxi Cosi сидіння-база FamilyFix 63300080
Maxi Cosi сидіння-база FamilyFix 63300080Maxi Cosi сидіння-база FamilyFix 63300080
Артикул: 63300080
Maxi-Cosi (Нидерланды)
6 360 грн.
Є на складі

Створена для збільшення зручності використання автокрісел. Вона кріпиться за допомогою системи IsoFix і додаткової опори, яка впирається в підлогу.

Закладки

Все

Опис сидіння-бази Maxi-Cosi FamilyFix (Максі Козі ФеміліФікс)

Все більше і більше автомобілів в Європі мають роз'єми ISOFIX, тому, швидше за все, вони будуть і у вашого автомобіля. Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size прикріплюється до точок кріплення ISOFIX вашого автомобіля для надійної фіксації. У керівництві користувача детально розповідається, як підключити базу ISOFIX до автомобіля, крок за кроком.

Після установки ви можете залишити FamilyFix One i-Size в машині. Таким чином, кожен раз, коли вам потрібно сісти в машину і вийти з неї, дитяче автокрісло встановлюється на підставу простим безпечним клацанням. Візуальні індикатори на підставі повідомляють вам, коли автокрісло Maxi-Cosi встановлено правильно, і ви готові «до роботи».

Maxi-Cosi база FamilyFix підходить до таких автокрісел: Maxi-Cosi автокрісло Rock, Maxi-Cosi автокрісло Pearl Smart i-Size, Maxi Cosi автокрісло Pearl.

Переваги сидіння - бази Maxi - Cosi FamilyFix ( Максі Козі ФеміліФікс )

Кольорові індикатори, що знаходяться на базі, покажуть правильність закріплення крісла на ній і довжину опори, що виключить можливість неправильної установки.

Установка автокрісла на базу і його зняття відбувається натисканням однієї кнопки. Не дивлячись на це, крісло буде надійно на ній зафіксоване.

Регульовану ногу (опору) можна просто відрегулювати по довжині за допомогою спеціально розробленої зручної зуммерної системи.

Можна змінити кут нахилу в кріслі Maxi-Cosi Pearl, встановленому на дану базу .

Зверніть увагу на те, що сидіння-база FamilyFix кріпиться на автомобільну систему IsoFix! Кріплення IsoFix являє собою скоби, що розташовані в автомобілі в основі спинки сидіння (між спинкою і сидінням), надійно й жорстко закріплюють дитяче крісло на пасажирському сидінні.

Характеристики сидіння-бази Maxi-Cosi FamilyFix (Максі Козі ФеміліФікс)

  • вага/вік 0-18 кг (до 4 років)
Характеристики
Каталог: 
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Maxi Cosi сидение-база FAMILYFIX