Mutsy автокрісло Safe2go

Mutsy автокрісло Safe2go Team New Red S2GTENEWRED
Mutsy автокрісло Safe2go Active Coffee S2GACOFFEEMutsy автокрісло Safe2go Cargo Blue Jeans S2GCABLUELEAMutsy автокрісло Safe2go Cagro Iron Brown S2GCAIROBROMutsy автокрісло Safe2go Team Beige S2GTEBEIGEMutsy автокрісло Safe2go Team Carribean S2GTECARIBBEMutsy автокрісло Safe2go Team Cobblestone S2GTECOBLESMutsy автокрісло Safe2go Team Green S2GTEGREENMutsy автокрісло Safe2go Team New Red S2GTENEWREDMutsy автокрісло Safe2go Team Purple S2GTEPURPLE
Артикул: S2GTENEWRED
Mutsy (Нидерланды)
3 524 грн.
2 819 грн.
Немає на складі

Комфортне автокрісло створено для малюків від народження та обладнано необхідними системами безпеки в дорозі та захисним козирком від сонця.

Закладки

Все

Опис автокрісла Mutsy Safe2go (Мутсі Сейф Ту Гоу)

Автомобільне крісло Мутсі Сейф вирізняється малою вагою та зручністю експлуатації. Перш за все, модель призначена для використання в автомобілі, але, за бажанням, крісло можна встановити на шасі Mutsy 4Rider без застосування адаптерів. Також автомобільне крісло підходить для шасі Transporter, але для цього необхідно придбати адаптери, бо вони не передбачені в комплектації.

Автокрісло призначено для дітей від народження до дев’яти місяців, тому обладнане необхідною системою безпеки. Трьохточкові ремені, котрі легко регулюються відповідно до зросту, зі спеціальними м’якими накладками відмінно захистять малюка в дорозі та не створять дискомфорту. За умови правильного встановлення крісла, проти руху автомобіля, батькам не варто хвилюватися через безпеку немовля.

Переваги Mutsy Safe2go (Мутсі Сейф Ту Гоу)

Автомобільне крісло не лише безпечне для малюків, але й зручне, бо сприяє цьому спеціально продумане підголів’я у вигляді півмісяця. Воно забезпечує комфорт під час сну дитини та служить бездоганним захистом для її голівки. Для зручності в дорозі модель обладнана сонцезахисним козирком, котрий при необхідності можна регулювати, тим самим захищаючи малюка від сонця.

Перевагою моделі служить якісно сконструйована ергономічна ручка, котра є дуже зручною для переноски автокрісла. Тканина знімається без зусиль і її легко прати у пральній машині, завдяки чому крісло завжди матиме чистий та охайний вигляд, що важливо для гігієни малюка.

Технічні характеристики автомобільного крісла Mutsy Safe2go (Мутсі Сейф Ту Гоу)

  • вік дитини: від 0 до 9 місяців
  • вага дитини: до 10 кг
  • вага крісла: 5 кг
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати