Mutsy автокрісло Safe2Go Evo

Mutsy автокрісло Safe2Go Evo Blue S2GEVOBRIGHT
Mutsy автокрісло Safe2Go Evo Brown S2GEVOBROWNMutsy автокрісло Safe2Go Evo Red S2GEVOREDMutsy автокрісло Safe2Go Evo White S2GEVOWHITEMutsy автокрісло Safe2Go Evo Blue S2GEVOBRIGHTMutsy автокрісло Safe2Go Evo Navy Blue S2GEVO NAVYBLUEMutsy автокрісло Safe2Go Evo Black S2GEVOBLACKMutsy автокрісло Safe2Go Evo Grey S2GEVOGREYMutsy автокрісло Safe2Go Evo Sand S2GEVOSANDMutsy автокрісло Safe2Go Evo Pacific S2GEVOPACIFICMutsy автокрісло Safe2Go Evo Mutsy автокресло SAFE2GO EVO Urban Nomad DARK Grey S2GEVOUNDGREYMutsy автокрісло Safe2Go Evo Mutsy автокресло SAFE2GO EVO Urban Nomad Light Grey S2GEVOUNLGREYMutsy автокрісло Safe2Go Evo Urban Nomad Ice Flow S2GEVOUNIFLOWMutsy автокрісло Safe2Go Evo Industrial Blue S2GEVOINBLUEMutsy автокрісло Safe2Go Evo UN Touch Taupe S2GEVOUNTTAUPEMutsy автокрісло Safe2Go Evo UN Touch Taupe S2GEVOUNTTAUPEMutsy автокрісло Safe2Go Evo Farmer Earth S2GEVOFAEARTHMutsy автокрісло Safe2Go Evo Farmer Mist S2GEVOFAMIST
Артикул: S2GEVOBRIGHT
Mutsy (Нидерланды)
3 748 грн.
2 998 грн.
Немає на складі

Нова модель, вона зручна для малюка, легко установлюється в авто, для діток до 13 кг вагою, є козирьок від сонця, анатомічна подушка, зручна ручка. 

Закладки

Все

Опис автокрісла Mutsy Safe2Go Evo (Мутсі Сейф2 Гоу Ево)

Зручна модель для діток до 13 кг вагою Автокрісло можна встановити на шасі Mutsy, це моделі UrbanRider та Mutsy 4Rider, без адаптерів. Встановлюється на шасі Mutsy Trans Action, Mutsy Evo, для чого необхідні спеціальні адаптери.

Крісло всвтановлюється в авто проти руху, кріпиться за допомогою ременів безпеки надійно та просто. Малюку зручно в ньому перебувати в авто й у колясці, адже крісло можна встановити на шасі за допомогою адаптерів.

Автокрісло зі зручною ручкою для перенесення дитини, вона ергономічна, надійна та міцна. Модель оснашено спеціальним козирьком, він захистить малюка від сонця в дорозі. Ремені безпеки моделі міцні та надійні, вони регулюються та мають м’які накладки для більшого комфорту малюка в дорозі. Обивка крісла якісна та не викликає алергії, довговічна, пропускає повітря, тому вона комфортна для малюка, йому зручно та добре в кріслі. 

Переваги автокрісла Mutsy Safe2Go Evo (Мутсі Сейф2 Гоу Ево)

Сучасне крісло для малюка до 13 кг вагою, воно практичне та зручне, його можна з легкістю встановити на шасі коляски за допомогою адаптерів. Легке та довговічне, воно безпечне для малюка, а надійні ремені закріплено у трьох точках, є для зручності дитини м’які накладки на плечі дитини, вони придають комфорту у дорозі. Автокрісло зі зручною ручкою, яка використовується для перенесення малюка, вона ергономічної форми, зручна для Вас. Для малюка є анатомічна подушка, вона зручна та придасть дитині правильне положення під час поїздки. Крісло якісне, надійне, зручне, практичне та надійне.

Технічні характеристики автокрісла Mutsy Safe2Go Evo (Мутсі Сейф2 Гоу Ево)

  • вага автокрісла 5 кг
  • розмір 80х35х48 см
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Опции Mutsy EVO