BeSafe автокрісло ІZІ Kid

BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный 530025
BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный 530025BeSafe автокрісло ІZІ Kid Sober Sport Черный 530066BeSafe автокрісло ІZІ Kid Серый с зеленым 530032BeSafe автокрісло ІZІ Kid Серый с розовым 530031BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный с красным 530027BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный с голубым 530026BeSafe автокрісло ІZІ Kid Коричневый 530024BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный с желтым 530022BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный с зеленым 530021BeSafe автокрісло ІZІ Kid Черный с розовым 530023
Артикул: 530025
BeSafe (Норвегия)
3 514 грн.
Немає на складі

Дитяче автокрісло BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ИЗИ Кід) - це гарантія безпеки пересування в автомобілі вашого малюка, якість не має аналогів!

Закладки

Все

Опис автокрісла BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід)

Дане автокрісло може по праву вважатися однією з кращих розробок компанії HTS (АшТіСі) в області безпеки пересування дітей в автомобілі. Даний європейський виробник пред'являє безпрецедентні вимоги до якості і рівня безпеки своєї продукції. Настільки високі стандарти вже встигли принести свої плоди - автокрісло BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід) було визнано найбільш безпечним у своєму класі (від народження і до віку чотирьох років).

Висновок, що дане крісло найбільш безпечне з усіх існуючих аналогів, був отриманий в серії проведених краш -тестів. Тестування проводили компанії ADAC і Stiftung Warentest. Оціночний бал цієї чудової моделі дитячого автокрісла був рекордно високим, він склав 1,9 «ДОБРЕ». Необхідно відзначити, що раніше жодне з тестованих крісел не оцінювалося вище 1,7 бала за тією ж шкалою.

Ще можна відзначити ергономічність моделі і її стильний зовнішній вигляд, що робить дану модель бажаним доповненням інтер'єру будь-якого автомобіля. Матеріали крісла екологічні, а значить і безпечні для здоров'я крихітних пасажирів. Стильне автокрісло BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід) - це новий стандарт якості та безпеки. Цьому автокріслу можна без побоювань довірити безпеку самого дорого у вашому житті.

Переваги автокрісла BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід)

У плані технічного оснащення дитяче автокрісло BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід) не поступається самим технологічним моделям. Рівень нахилу спинки зручно регулюється залежно від ситуації (чотири положення). У положенні для відпочинку доступні додаткові регулювання, що дозволяє дитині спати в дорозі з максимальним комфортом і в ортопедично правильному положенні. Ремені безпеки у даній моделі мають п'ять точок фіксації, що дозволяє рівномірно розділяти навантаження на грудну клітку дитини при виникненні екстреної ситуації. Висота поясу також зручно регулюється для ще більшої зручності. Дана модель оснащена додатковим захистом для ніг пасажира, що дозволяє захистити їх при навіть дуже сильному ударі. Тканина відмінно вентилюється, що забезпечує здоровий мікроклімат в місцях зіткнення з ніжною шкірою крихітки.

Наднадійний захист від бічних ударів Side Impact Protection - це безпрецедентний захист, який не має аналогів. Догляд за обшивкою крісла дуже простий, її легко прати в режимі делікатного прання при температурі не більше 40 градусів. Не можна не відзначити, що крісло BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід) повністю відповідає стандарту безпеки ECE 44-03. Можлива установка як в положенні для відпочинку, так і в стандартному дорожньому положенні. Не сковує рухів дитини, що дуже важливо, якщо дитина непосидюча. В області голови спинка має глибоку нішу, що надійно захищає в надзвичайній ситуації. Монтаж даного автокрісла виконується на його базу, яка попередньо фіксується штатними ременями безпеки вашого автомобіля. Процес зняття і установки на базу займає лічені секунди. Даною моделлю передбачається установка лише проти ходу руху автомобіля. Увага, категорично забороняється встановлювати дитяче автокрісло на переднє сидіння в автомобілях, які оснащені подушками безпеки.

Технічні характеристики автокрісла BeSafe ІZІ Kid (БіСейв ІЗІ Кід)

 • вікова група: 0 / 1
 • вага дитини: від 3 до 18 кг
 • вік дитини: від 0 до 4 років
 • спосіб установки: проти руху
 • матеріал: синтетична тканина
 • вага автокрісла: 10,3 кг
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати