Peg-Perego автокрісло Viaggio 1 Duo-Fix K

Peg-Perego автокрісло Viaggio 1 Duo-Fix K Beige IMDA020035DX13DP46
Peg-Perego автокрісло Viaggio 1 Duo-Fix K Rouge IMDA020035DX13DX79Peg-Perego автокрісло Viaggio 1 Duo-Fix K Beige IMDA020035DX13DP46Peg-Perego автокрісло Viaggio 1 Duo-Fix K Black IMDA020035DX13DP53
Артикул: IMDA020035DX13DP46
Peg Perego (Италия)
7 450 грн.
Є на складі

Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K – це практичне, стильне, сучасне і безпечне автокрісло з посиленим бічним захистом для перевезення дітей у віці від року до чотирьох років.

Закладки

Все

Опис Peg-Perego автокрісла VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К)

Дана модель відноситься до групи 0+/1. У цьому автокріслі можна перевозити дитину вагою до 18 кілограмів. Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К) – це раціональне придбання, адже потрібно розуміти, що воно розраховане на експлуатацію до 4 років. Завдяки його сучасній «начинці» воно буде буквально дорослішати разом з вашою дитиною. Завдяки системі регулювань батьки можуть максимально точно відрегулювати внутрішній обсяг і висоту крісла, роблячи його зручним для дитини будь-якого віку, зросту та комплекції. Сучасні технології безпеки, інноваційні матеріали та інженерні рішення роблять це крісло дуже ефективним захистом для маленького пасажира в екстреній ситуації. Крім усього іншого представлена ​​модель має стильний сучасний дизайн, який відмінно впишеться в загальну картину будь-якого автомобіля. Продумана відкидна анатомічна спинка крісла чудово знімає напругу під час довгих поїздок з дитиною, а коли малюк втомиться, і захоче подрімати, Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К) зможе замінити йому мобільну колиску. Автокрісло Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К) встановлюється в машину за допомогою ременя безпеки або за допомогою бази ISOFIX BASE 0+ 1 (продається окремо).

Переваги Peg-Perego автокрісла VIAGGIO 1 DUO-FIX K

Придбання автокрісла Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Віаджіо Дуо-Фікс К) – це комплексне рішення проблеми з транспортуванням вашого малюка на весь період, коли ваша сім'я потребуватиме засобів додаткового захисту для малюка під час поїздки. Представлена ​​модель розрахована на термін експлуатації до чотирьох років, тому вона виготовлена ​​з високоякісних матеріалів і надійних комплектуючих. Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К) відповідає всім стандартам якості і безпеки, також воно багаторазово протестоване в провідних лабораторіях. Представлена ​​модель має величезні можливості по персоналізації, тому вона відмінно підійде, як для однорічного малюка, так і для дошкільника. Каркас цього крісла виконаний з міцного пластику, додатково заповненого енергопоглинаючою піною. В якості додаткового захисту для пасажира служать знімні подушки безпеки. Відкидна спинка крісла регулюється по висоті, дозволяючи максимально швидко адаптувати Peg-Perego VIAGGIO 1 DUO-FIX K (Пег-Перего Дуо-Фікс К) під поточні потреби маленького пасажира. Дихаючий зносостійкий чохол з гіпоалергенного полімеру надовго збереже відмінний зовнішній вигляд, а ще за ним дуже просто доглядати.

Технічні характеристики Peg-Perego автокрісла VIAGGIO 1 DUO-FIX K

  • група 0+/1
  • вік дитини від 1 року до 4 років
  • вага дитини від 9 до 18 кг
  • розміри автокрісла (ДхШхВ) 44х62,5х56,5 см
  • кріплення в автомобілі штатнi ременi безпеки або Isofix
  • установка по ходу руху
  • вага крісла 11,4 кг

Комплектація Peg-Perego автокрісла VIAGGIO 1 DUO-FIX K

  • автокрісло
Характеристики
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати