Bellelli

Історія компанії Bellelli (Белеллі) почалася в 1995 році, коли інженер-дизайнер Естелла Паскуіні і фахівець з виробництва високоякісного пластику Тіціано Белеллі вирішили об'єднати свої знання для створення інноваційних авто-та велокрісел. Постійний контроль якості, багаторівневе тестування готової продукції та креативний підхід у вирішенні актуальних питань безпеки та зручності призвели до того, що в 2011 році бренд Bellelli був визнаний лідером європейського ринку дитячих утримуючих засобів і єдиним виробником серії автосидінь, яка покриває віковий сегмент від народження і до 36 кг.

На сьогоднішній день торгова марка Bellelli (Белеллі) - один з найнадійніших і популярних виробників дитячих велокрісел і автокрісел, широкий модельний ряд яких можна знайти в нашому магазині Babypark.

Автокресла Bellelli

Велокресла Bellelli

 

Автокрісла Bellelli (Белеллі) мають універсальну конструкцію, яка значно полегшує регулювання і пристосування виробу до мінливих параметрів юного пасажира. Всі автокрісла виробляються з ударостійкого поліпропілену обтічної форми, спинка і сидіння оббиті м'яким натуральним матеріалом, а рельєфність сидіння повторює всі анатомічні особливості дитини.

Дитячі велокрісла Bellelli (Белеллі) відрізняються безпекою, зручністю і стильним дизайном. Дана продукція відповідає найсуворішим вимогам міжнародних стандартів, що підтверджується сертифікатами якості та креш-тестами. Сидіння до велосипедів бренду Bellelli (Белеллі) оснащені надійними універсальними кріпленнями для керма, багажника або рами велосипеда. Конструкція забезпечена захистом для ніг дитини і бічним захистом. Міцні ремені, які фіксують маленького пасажира, мають м'яку підкладку, що робить поїздку безпечною і приємною.

У 2005 році компанія Bellelli (Белеллі) відкрила власну тестову лабораторію, яка дозволяє на найвищому рівні проводити перевірку якості випущених нею дитячих сидінь. Інноваційне випробувальне обладнання лабораторії Bellelli (Белеллі) здатне імітувати аварійну ситуацію на швидкості до п'ятидесяти кілометрів на годину, а також лобові або бічні зіткнення на значній швидкості. Крім того, в лабораторії також проводяться тести на зносостійкість і міцність важливих частин дитячих автокрісел. Наукові співробітники даного підприємства працюють і над оперативним контролем якості розроблюваних нових варіантів дизайну, допомагаючи виключати можливі недоліки.

Продукція Bellelli (Белеллі) приємно дивує комфортом, міцністю, підвищеним ступенем безпеки і ексклюзивним дизайном. При виготовленні товарів для дітей дана компанія дотримується суворих принципів: гарантована безпека і комфорт всіх авто-та велосидінь, їх ергономічність, інноваційний і функціональний дизайн, а також помірні ціни на товар найвищої якості.