Garden baby

Garden baby (Гаден Бебі) – це сучасний український бренд, який дуже популярний завдяки своєму якісному і недорогому одягу для немовлят і дітей старшого віку. Для виробництва речей використовується польський трикотаж від перевірених роками постачальників. Дизайнери бренду вважають за краще пастельні тони, тому одяг, випущений під торговою маркою Garden baby (Гаден Бебі), завжди справляє приємне враження, від нього буквально віє ніжністю. Мережа Babypark (Бебіпарк) підтримує вітчизняних виробників якісної дитячої продукції, тому відмінний асортимент речей Garden baby (Гаден Бебі) завжди можна знайти в наших магазинах.

Речі з логотипом Garden baby (Гаден Бебі) відмінно скроєні, повністю відповідають розмірній сітці, сидять на дітках, як влиті. Виробник одягу відмінно розуміє потреби вікової групи своїх клієнтів і їх батьків, тому він міцний і відмінно відпирається. При цьому одяг не втрачає початкової свіжості кольорів навіть через багато десятків прань. В асортименті продукції Garden baby (Гаден Бебі) можна знайти кофтинки, комбінезони, боді, повзунки, майки, футболки, а також комплекти для виписки з пологового будинку або для хрестин і багато іншого. Одягаючись в речі від одного лише цього виробника, можна підібрати стильні і ошатні ансамблі для літа, зими, весни або осені на будь-який смак.

Для старших діток Garden baby (Гаден Бебі) випускає цілі окремі колекції стильного одягу, пошитого з урахуванням останніх модних трендів. З першого погляду на цей брендовий одяг стає ясно, що на всіх етапах виробництва над ним працювали справжні професіонали своєї справи. На цих чудових речах можна побачити популярні орнаменти, стильні принти, яскраву і помітну фурнітуру. Дизайнери постійно експериментують з поєднаннями кольорів і тканин, тому їм вдається з року в рік приємно дивувати батьків і дарувати радість дітям від носіння дійсно якісного, зручного і дуже ошатного одягу. Вибираючи бренд Garden baby (Гаден Бебі), ви не просто підтримуєте вітчизняний ринок дитячого одягу, ви робите раціональні покупки, отримуючи дійсно високу якість за зовсім невеликі гроші. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) запрошує маленьких клієнтів і їх батьків познайомитися з найсвіжішими новинками від бренду Garden baby (Гаден Бебі)! На сьогоднішній день у нас в продажу: