KHW Kunststoff санчата Snow Speed

KHW Kunststoff санчата Snow Speed Красный 20501
KHW Kunststoff санчата Snow Speed Красный 20501KHW Kunststoff санчата Snow Speed Красный 20501KHW Kunststoff санчата Snow Speed Желтый 20508KHW Kunststoff санчата Snow Speed Желтый 20508
Артикул: 20501
KHW Kunststoff (Германия)
1 960 грн.
Випуск припинено

Модель KHW Snow Speed ​​це спортивні санчата для дітей старше 8 років. У модельному ряді компанії KHW, вважаються санками преміум класу.

Закладки

Все

Опис KHW Kunststoff санчат Snow Speed ​​(Кунстстоф Сноу Спід)

Ергономічний дизайн в стилі «хай-тек» і важка, але завдяки цьому, дуже міцна конструкція, дозволять розсікати з величезною швидкістю по пухкому і твердому снігу. Зроблені KHW Snow Speed ​​із ливарного пластику, який стійкий до низьких температур і сильних ударів. При такій технології, збільшується вага виробу, але і в рази збільшується міцність.

Сидіння санчат обклеєно спеціальним, нековзким, гумовим покриттям. Полози оснащені додатковими накладками з нержавіючої сталі. Буксирувальний трос виготовлений з капрону. Гальмо зроблене із сталі, гальмівні ручки - з міцного пластику. Посадочне місце балансує щодо каркаса, завдяки гідравлічним амортизаторам. Матеріали, використовувані у виробництві санчат KHW, пройшли всі необхідні тести і сертифіковані.

Санчата Snow Speed ​​продаються в зібраному вигляді і готові до експлуатації. Для підйому в гору, в комплекті передбачений міцний капроновий трос. Сидіння санчат, крім того, має гумове пружиняче покриття, також оснащене амортизаторами. У конструкції санчат передбачені два незалежних ручних гальма, ця особливість не тільки підвищує безпеку, але і дозволяє керувати напрямком руху. Кататися можна сидячи (2 пасажира) і лежачи (1 пасажир). Рекомендоване навантаження на посадкове місце становить 75 кг, максимальна вага - 110 кг.

Переваги KHW Kunststoff санчат Snow Speed ​​(Кунстстоф Сноу Спід)

Модель санчат Snow Speed, завдяки своїм конструктивним особливостям, готова витримати будь-які випробування, як вагою, так і погодою. Міцний корпус, посилені металевими пластинами (нержавійка) полози, роздільна система гальм і амортизатори під сидінням. Все це зроблено для зручності Вашої дитини іі безпеки, щоб від катання на санках KHW Snow Speed ​​вона отримував тільки радість і задоволення.

Характеристики KHW Kunststoff санчат Snow Speed ​​(Кунстстоф Сноу Спід)

  • вага: 8,3 кг
  • мінімальна температура: -20 С
  • максимально допустима вага: 110 кг
  • розмір (ДхШхВ): 117х50х35 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 8 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати