KHW Kunststoff санчата Snow Tiger

KHW Kunststoff санчата Snow Tiger Красный 21501mg
KHW Kunststoff санчата Snow Tiger Красный 21501mgKHW Kunststoff санчата Snow Tiger Синий 21502mgKHW Kunststoff санчата Snow Tiger Серый 21504mgKHW Kunststoff санчата Snow Tiger Оранжевый 21512mg
Артикул: 21501mg
KHW Kunststoff (Германия)
371 грн.
Немає на складі

Санчата Snow Tiger випускаються компанією KHW, всесвітньо відомого виробника виробів з пластмаси.

Закладки

Все

Опис KHW Kunststoff санчат Snow Tiger (Кунстстоф Сноу Тайгер)

Легка конструкція, зручне посадочне місце і привабливий дизайн зробили цю модель популярною у дітей по всьому світу.

Каркас санчат виконаний з литого морозостійкого пластика. Металеві накладки кріпляться до полозів шурупами. Посадочне місце проклеєне прогумованим полотном, яке не дозволить дитині зісковзнути з санчат під час катання. Буксирувальний трос виготовлений з міцного капрону шириною 2 см.

Дана модель санчат ідеально підійде для дітей від 6 до 9 років, розрахована на одного пасажира. Санчата KHW Snow Tiger продаються вже в зібраному вигляді і готові до експлуатації. Перед катанням слід трохи охолодити полози, поставивши корпус у вертикальне положення, щоб уникнути утворення льоду на них. Катайтеся тільки у відведених для цього місцях, без перешкод, з маленьким кутом нахилу поверхні гірки. Максимальне навантаження на посадкове місце становить 80 кг. При перевищенні цієї ваги сидіння ламається. Після кожного катання протирайте санчата від бруду і сольових відкладень.

Переваги KHW Kunststoff санчат Snow Tiger (Кунстстоф Сноу Тайгер)

Санчата KHW Snow Tiger спроектовані особливим чином. Розробникам вдалося поєднати легкість і міцність конструкції з гарним дизайном. Все це дає розвивати санчатам велику швидкість. Зручне посадочне місце з додатковим шаром гуми не дає зісковзувати їздцю, а за широкий буксирувальний трос дуже зручно триматися під час катання. Для санчат Snow Tiger можна окремо придбати спинку-сидіння і використовувати для дітей у віці від 1 до 5 років.

Характеристики KHW Kunststoff санчат Snow Tiger (Кунстстоф Сноу Тайгер)

  • вага: 2,9 кг
  • мінімальна температура: -20 С
  • максимально допустима вага: 80 кг
  • розмір (ДхШхВ): 105х56, 5х20 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати