Babyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем

Babyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем розовое BH-131PP
Babyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем голубое BH-131PBBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем голубое BH-131PBBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем голубое BH-131PBBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем голубое BH-131PBBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем розовое BH-131PPBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем розовое BH-131PPBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем розовое BH-131PPBabyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою і поліуретановим кільцем розовое BH-131PP
Артикул: BH-131PP
1 344 грн.
Є на складі

Дитяче сидіння на унітаз Babyhood - відмінний помічник при привчанні малюка до дорослого туалету. 

 

Закладки

Все

Опис Babyhood дитячого сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою з поліуретановим кільцем (Бебіхуд)

Що робити, якщо горщик став малий, а на унітаз підійматися незручно? Існують спеціальні накладки на унітаз зі сходинкою, які допомагають без страху й дискомфорту перейти з горщика на унітаз. Накладка з м'яким сидінням і драбиною Трансформер допоможе зробити цей процес максимально комфортним.

Завдання цього сидіння — зацікавити дитину самостійно користуватися туалетом, а також забезпечити гігієну. Дитина може легко присунути до унітаза сидіння-приставку й сісти, а після використання спуститися й скласти її.

Переваги Babyhood дитячого сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою з поліуретановим кільцем

Конструкція має зручні поручні й регульовану за висотою сходинку. Крім того, сходинка слугує підставкою для ніг, коли малюк сидить на унітазі. У складеному вигляді конструкція легко займе мінімальне місце в кутку туалетної кімнати. Широка нековзна ніжка-підставка додасть стійкість усій конструкції, а обтічні краї захистять малюка від пошкоджень.

Матеріал сходів - високоміцний пластик, а матеріал кільця - м'який поліуретан. Висоту сходинки можна регулювати: 2 рівня. Ергономічна безпечна конструкція м'якого сидіння зробить похід на унітаз комфортним.

Babyhood дитяче сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою має оригінальний дизайн. Легко встановлюється на унітази різних форм і розмірів. Не має алергенного впливу на шкіру. Відповідає всім стандартам безпеки.

Характеристики Babyhood дитячого сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою з поліуретановим кільцем

  • Рекомендовано для дітей: від 1,5 років
  • Матеріал: пластик, поліуретан
  • Розміри: 39х60х13 см
  • Колір: синій, рожевий

Комплектація Babyhood дитячого сидіння на унітаз Трансформер з драбинкою з поліуретановим кільцем

  • дитяче сидіння
  • коробка
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати