Babyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем

Babyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FB
Babyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FBBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FBBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FBBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FBBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем голубой BH-113FBBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем зеленый BH-113FGBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем зеленый BH-113FGBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем розовый BH-113FPBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем розовый BH-113FPBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем розовый BH-113FPBabyhood дитячий горщик Лисиця, з поліуретановим кільцем розовый BH-113FP
Артикул: BH-113FB
2 338 грн.
Є на складі

Дитячий горщик Лисиця новинка від Babyhood!

Закладки

Все

Опис Babyhood дитячого горщика Лисиця, з поліуретановим кільцем (Бебіхуд)

Горщик Лисиця підійде навіть самим вибагливим діткам! У нього весела мордочка Лисички - вона відразу розташує до себе малюка.

Переваги Babyhood дитячого горщика Лисиця, з поліуретановим кільцем

М'яке поліуретанове кільце, на якому малюкові буде приємно і зручно сидіти. Кільце анатомічної форми з м'якого поліуретану легко мити під краном. Не вбирає неприємний запах. Спинка і підлокітники горщика забезпечують правильну посадку. Малюкові не важко встати і сісти самому на горщик. Лоток знімний - зручно мити. Ніжки прогумовані і не ковзають. Дизайн горщика яскравий, незвичайний і стійкий. У комплекті до горщика йде щітка для догляду за ним.

Характеристики Babyhood дитячого горщика Лисиця, з поліуретановим кільцем

  • Рекомендований вік: з 12 місяців
  • Розмір: 34,5 х 35 х 23 см
  • Матеріал: пластик

Комплектація Babyhood дитячого горщика Лисиця, з поліуретановим кільцем

  • горщик
  • щітка для догляду
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати