K's Kids брязкальце-підвіска

K's Kids брязкальце-підвіска Коровка Му-Му 10638et
K's Kids брязкальце-підвіска Коровка Му-Му 10638etK's Kids брязкальце-підвіска Музыка ветра - Счастливая птица 10641et
Артикул: 10638et
K’s Kids (Китай)
232 грн.
Немає на складі

Красива і весела іграшка.

Закладки

Все

Опис K's Kids брязкальця-підвіски (К'ес Кідс)

Ідеальна іграшка для тих малюків, у яких з'являються перші зубки. Іграшка Корівка Му-му виконана з м'якої тканини, чудово вбирає слину малюка. Крім того, зверху іграшки прикріплено колечко, з допомогою якого іграшку можна кріпити на ігровий центр або килимок.

Яскрава Щаслива пташка виконана з різнофактурного матеріалу. Зверху іграшки зручна кліпса, за допомогою якої її можна закріпити там, де маляті буде зручно грати. Щаслива пташка співає приємною музикою вітру.

Переваги K's Kids брязкальця-підвіски

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Естетичні пізнання. Естетичним пізнанням розуміється здатність дитини сприймати кольора, форми і обриси, музику й ритм, малювати лінії, розуміти й співвідносити пропорції й перспективу.

Лінгвістичні пізнання. Під лінгвістичним пізнанням розуміється здатність дитини за допомогою звуків і мови виражати свої почуття і розуміти інших людей. Іграшки, за допомогою яких дитина вчиться запам'ятовувати слова, звуки, ритм і мелодії, щонайкраще стимулюють розвиток лінгвістичних навичок.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Характеристики K's Kids брязкальця-підвіски

  • вік: від народження
  • розмір іграшки Корівка Му-му: 15х17см
  • розмір іграшки Щаслива пташка: 18х20см
  • можна прати при 30 °

Комплектація K's Kids брязкальця-підвіски

  • брязкальце-підвіска
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати