K's Kids басейн з кульками Восьминіг

K's Kids басейн з кульками Восьминіг Осьминог 10683et
K's Kids басейн з кульками Восьминіг Осьминог 10683etK's Kids басейн з кульками Восьминіг Осьминог 10683et
Артикул: 10683et
K’s Kids (Китай)
2 030 грн.
Немає на складі

K's Kids басейн з кульками - Ваш малюк буде весело грати в ньому.

Закладки

Все

Опис K's Kids басейну з кульками Восьминіг (К'ес Кідс)

Розвиваючий центр компактно складається і не займає багато місця, його також можна брати з собою поза домом. Ця іграшка дозволить дитині розвивати фізичний, соціальний і розумовий розвиток. Іграшка напевно сподобається вашій дитині. Безпечні пластикові кульки різного кольору надають чудовий ефект, що масажуючий ефект і психологічну розрядку, завдяки цьому дитина буде весело проводити час.

Переваги K's Kids басейну з кульками Восьминіг

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Загальна моторика. Загальна моторика має на увазі під собою рухи, у яких задіяні ручки, ніжки, ступні або все тіло в цілому. Для розвитку загальних рухових навичок підходять іграшки, які змушують дитину робити удари, повзати, бігати й стрибати.

Логічні пізнання. Логічним пізнанням називається здатність співвідносити між собою різні типи інформації. Іграшки з цим значком допомагають зміцнити пізнання дитини в логіку, зрозуміти взаємозв'язок предметів і подій, і, в кінцевому рахунку, навчитися вирішувати проблеми.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Самооцінка. Самооцінкою називається розуміння дитиною відношення до себе важливих для неї людей, особливо батьків і ровесників. Коли дитина може вирішити поставлене іграшкою завдання, вона задоволена собою. Це допомагає поліпшити самооцінку, тобто об'єктивно оцінювати свої власні здатності.

Характеристики K's Kids басейну з кульками Восьминіг

  • вік: від 6 місяців
  • розмір іграшки: 97cm (W) x 36cm (H) x 82cm (D)
  • кількість кульок: 60 шт.
  • безпечні матеріали текстиль і пластик
  • властивості іграшки: дзеркальна поверхня, бубонець, шарудіння, тканина різна за текстурою, фактурою і щільності

Комплектація K's Kids басейну з кульками Восьминіг

  • басейн з кульками
Характеристики
Возраст ребенка: 
6+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати