Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox

Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Blue TRUA-0051
Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Blue TRUA-0051Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Blue TRUA-0051Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Blue TRUA-0051Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Pink TRUA-0052Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Pink TRUA-0052Trunki ящик для іграшок Travel ToyBox Pink TRUA-0052
Артикул: TRUA-0051
Trunki (Италия)
1 099 грн.
Немає на складі

Trunki ToyBox - чудова коробка-каталка 4 в 1 призначена для маленьких мандрівників і їх дбайливих батьків!

Закладки

Все

Опис Trunki ящика для іграшок Travel ToyBox (Транки Тревел ТойБокс)

ToyBox створений щоб зробити прибирання в дитячій кімнаті забавним, а зберігання іграшок і усіляких дитячих секретів - ще веселіше. ToyBox допоможе малюкам розважатися самостійно, просто катаючись на ньому, заколисуючи улюблену плюшеву іграшку або маленького братика чи сестричку. ToyBox надійний, місткий - він розвеселить дітей і дасть відпочинок дорослим.

Візьміть іграшки та улюблені ігри з собою куди завгодно, просто зніміть кришку, зберіть іграшки, і вперед! Якщо у Вас декілька ToyBox, то їх можна об'єднати разом і зробити веселий поїзд! Також ToyBox можна розмістити один над одним - і вийде стійка містка піраміда!

Переваги Trunki ящика для іграшок Travel ToyBox (Транки Тревел ТойБокс)

ToyBox - легкий, міцний і веселий, з достатнім внутрішнім простором для зберігання іграшок, ідеальне рішення для дому та походу в гості до друзів або поїздок до бабусі, малюк збере всі свої улюблені іграшки та буде відчувати себе чудово.

ToyBox дозволяє зручно сидіти і весело кататися, влаштовуючи веселі та безпечні гонки, Ваша дитина буде зайнята, а Ви вільні! Trunki піклується про Вас і Ваш відпочинок з дітьми!

Характеристики Trunki ящика для іграшок Travel ToyBox (Транки Тревел ТойБокс)

  • розміри (ДхШхВ): 40х30х30 см 
  • внутрішній корисний об'єм: 25 літрів 
  • вага: 0.9 кг
Характеристики
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Trunki ящик для игрушек Travel ToyBox