K's Kids будинок-намет Вокзал

K's Kids будинок-намет Вокзал Вокзал 10659et
K's Kids будинок-намет Вокзал Вокзал 10659etK's Kids будинок-намет Вокзал Вокзал 10659et
Артикул: 10659et
K’s Kids (Китай)
1 080 грн.
Немає на складі

Ваша дитина буде в захваті від будинку-намета Вокзал ТМ K's Kids.

Закладки

Все

Опис K's Kids будинку-намета Вокзал (К'ес Кідс)

Щоб дістатися до паровоза, малюкові доведеться пролізти крізь тунель! Відмінна іграшка для рольових ігор. У теплу пору можна використовувати для ігор на вулиці.

Переваги K's Kids будинку-намета Вокзал

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Логічні пізнання. Логічним пізнанням називається здатність співвідносити між собою різні типи інформації. Іграшки з цим значком допомагають зміцнити пізнання дитини в логіку, зрозуміти взаємозв'язок предметів і подій, і, в кінцевому рахунку, навчитися вирішувати проблеми.

Лінгвістичні пізнання. Під лінгвістичним пізнанням розуміється здатність дитини за допомогою звуків і мови виражати свої почуття і розуміти інших людей. Іграшки, за допомогою яких дитина вчиться запам'ятовувати слова, звуки, ритм і мелодії, щонайкраще стимулюють розвиток лінгвістичних навичок.

Комунікабельність. Розвиток комунікативних навичок дозволяє дитині вирішувати колективні завдання і стати повноцінним членом суспільства.

Характеристики K's Kids будинку-намети Вокзал

  • рекомендується: дітям від 36 місяців
  • розмір іграшки: 60х63,5х60см

Комплектація K's Kids будинку-намети Вокзал

  • будиночок-намет
Характеристики
Возраст ребенка: 
3+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати