Joolz підсклянник

Joolz підсклянник 560031
Артикул: 560031
Joolz (Нидерланды)
899 грн.
Немає на складі

Годування дитини під час прогулянки – що може бути простіше, якщо батьки подбали про придбання такого корисного аксесуара, як підсклянник Joolz Uni2!

Закладки

Все

Опис Joolz підстаканники (Джулс Юні2)

Молодий голландський бренд Joolz (Джулс), який динамічно розвивається, завойовуючи ринок товарів для малюків, пропонує зробити прогулянки ще більш безтурботними. Для цього інженери компанії розробили практичний аксесуар – підсклянник Joolz Uni2 (Джулс Юні2). Його монтаж на ручку коляски Joolz (Джулс) забирає кілька секунд, а фіксація настільки міцна, що переживати про вміст пляшки не доведеться. Тепер у батьків немає необхідності тримати її в руках під час прогулянки або турбуватися про те, що пляшка з напоєм для дитини в сумці випадково перевернеться.

Переваги Joolz підстаканники

Підсклянник Joolz Uni2 (Джулс Юні2) виконаний з пластика, який відрізняється високою міцністю. Його дизайн лаконічний, тому на тлі коляски аксесуар практично непомітний. Поєднання чорного і сірого кольорів виглядає дуже стильно. Усередині підстаканники є спеціальні пластикові напрямні, які одночасно фіксують пляшку будь-якого діаметру. Підсклянник Joolz Uni2 (Джулс Юні2) можна кріпити на ручку колясок Day 2 Earth, Day 2 Studio і Day 2 Quadro.

Технічні характеристики Joolz підстаканники

  • матеріал пластик
  • сумісність з колясками Day 2 Earth, Day 2 Studio, Day 2 Quadro

Комплектація Joolz підстаканники

  • підсклянник
Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.00 кг.
Аксесуари для колясок: 
Різне
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати