Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок

Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Серый на большое колесо MM03
Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Чехол-мешок на колесо MM05Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Чехол-мешок на колесо MM05Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Листок на большое колесо MM11Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Серый на большое колесо MM03Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Трава на большое колесо MM02Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок Черный на большое колесо MM01Mamamaster чохли на колеса дитячих колясок На маленькое колесо MM04
Артикул: MM03
Mamamaster (Украина)
120 грн.
Є на складі

Одягаєте їх після прогулянки на брудні колеса перед тим, як зайти додому і закочувати коляску в приміщення. Весь бруд і волога залишається всередині чохлів.

Закладки

Все

Опис Mamamaster чохлів на колеса дитячих колясок (Мамамастер)

На наступну прогулянку вивозите коляску з приміщення, чохли знімаєте, витрушувати - і все! Чохли виготовлені з прогумованої наметової тканини, яка не пропускає вологу і є міцною. Ця тканина водо-і брудовідштовхуюча. Дуже міцна!!! Не марка! Її досить просто витрусити! ПРАННЯ РАЗ НА МІСЯЦЬ!! Не шарудять під час руху коляски, можна легко заколисувати крихітку й не хвилюватися про чистоту у домі.

Комплектація

  • чохол на колесо - 1 шт. (Ціна вказана за один чохол)
Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.50 кг.
Аксесуари для колясок: 
Різне
Аксесуари
Відгуки

Коментувати