Peg Perego шасі Classico Velo 58.5

Peg Perego шасі Classico Velo 58.5 серый ICCLAG00NL65
Peg Perego шасі Classico Velo 58.5 серый ICCLAG00NL65Peg Perego шасі Classico Velo 58.5 серый ICCLAG00NL65Peg Perego шасі Classico Velo 58.5 серый ICCLAG00NL65Peg Perego шасі Classico Velo 58.5 Синий с белым ICCL0001LCPeg Perego шасі Classico Velo 58.5 хром ICCL0200NC
Артикул: ICCLAG00NL65
Peg Perego (Италия)
2 360 грн.
Немає на складі

Найкращий вибір для батьків котрі віддають перевагу класиці. Вдале поєднання якості, комфорту та надійності.

Закладки

Все

Опис шасі Peg Perego Classico Velo 58.5 шасі (Пег Перего Класіко Вело)

Класична колісна база поєднує чудовий дизайн, надійність та надзвичайну маневреність. Шасі виготовлено з міцної алюмінієвої труби овального зрізу. Колеса дуються та підкачуються, на класичних спицях як у велосипедів.

Всі колеса знімаються, мають пружинну амортизацію, таким чином малюкові буде комфортно навіть їдучі по дуже поганим дорогам. Завдячуючи тому що колеса однакового діаметру модель шасі має високий рівень прохідності – проїжджатиме навіть по заметам – нічого не зіпсує зимової прогулянки.

Гальма спарені, знаходяться на задніх колесах, надійно фіксують коляску одним натиском на педаль. Ручка телескопічна, може регулюватися по висоті, таким чином підійде людям будь-якого зросту. Також дана колісна база обладнана тканинною корзиною для речей та покупок.

Механізм складання поєднаний з люльками серії Navetta XL, Culla,Young.

Переваги Peg Perego Classico Velo 58.5

Модифікація даної моделі допускає можливість вибору типу рами: пофарбованої чи хромованої. В моделі рама Х- образної форми, її складання проходить по типу «гармоні», для більш компактного виду колеса можна зняти. Дана модель може мати базу Ganciomatic.

Є можливість вибору не тільки кольору рами але й коліс: пневморезинові, напівпневморезинові з імітацією шин та надуті з можливістю підкачування. Колеса мають великий діаметр, ніж у інших аналогічних моделей, що дозволяє з легкістю заїжджати на бордюри та ступці.

Технічні характеристики шасі Peg Perego Classico Velo 58.5

  • розібране шасі (ШхВхД): 58,5х100х98,5 см
  • зібране шасі (ВхД): 36,5х85,5 см
  • колеса: 35 см в діаметрі
  • вага моделі: 9,8 кг
Характеристики
Каталог: 
Ширина шасі: 
58 см
Вага: 
7.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати