Peg Perego шасі до коляски Switch Easy Drive

Peg Perego шасі до коляски Switch Easy Drive Черный с серым ICED0000NL31
Peg Perego шасі до коляски Switch Easy Drive Черный с серым ICED0000NL31Peg Perego шасі до коляски Switch Easy Drive Черный с серым ICED0000NL31Peg Perego шасі до коляски Switch Easy Drive черно-белый ICED0000NL54
Артикул: ICED0000NL31
Peg Perego (Италия)
2 150 грн.
Є на складі

Зручне та надійне шасі, виготовлене з міцного алюмінію, відрізняється компактністю, маневреністю і простотою в управлінні.

Закладки

Все

Опис шасі Peg Perego Switch Easy Drive (Пег Перего Свіч Ізі Драйв)

Унікальне шасі до коляски, виготовлене з алюмінію - легкого, але дуже міцного матеріалу, тому мамі не завдає незручностей під час користування. Воно стійке, добре збалансоване, при необхідності легко складається та стає доступним для перевезення в багажнику автомобіля. Після складання набуває форму схожу на велику парасольку, але при цьому є стійким у вертикальному положенні, що важливо для зберігання.

На шасі можна встановити автомобільне крісло того ж виробника або люльку Navetta. Модулі можна встановлювати в двох можливих напрямках руху.

Переваги Peg Perego Switch Easy Drive

Особливістю шасі є добре продумана система Easy Drive, що дозволяє переднім колесам обертатися навколо своєї вісі, що значно полегшує управління і підвищує маневреність в місцях з обмеженим простором. При поїздках по поганій дорозі, щоб колеса не застрявали, їх потрібно фіксувати для їзди прямо. Всі колеса одинарні, але при цьому шасі досить стійке і зручне в управлінні.

Додаткову зручність додає задня підніжка, що має неслизьке покриття. На неї без шкоди для конструкції може ставати друга, старша дитина.

Конструкцією передбачено кошик, куди зручно складати покупки або інші дитячі речі.

Технічні характеристики Peg Perego Switch Easy Drive

  • розміри шасі: 91.5х58х101 см
  • розміри складеного шасі: 40х93 см
  • вага: 7 кг
Характеристики
Каталог: 
Вік дитини: 
від народження
Ширина шасі: 
58 см
Вага: 
7.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати