Bellamy комод Simple

Bellamy комод Simple Дуб/белый BLS1001011
Артикул: BLS1001011
Bellamy (Польша)
12 500 грн.
Немає на складі

Шукаєте оригінальне доповнення інтер'єру в дитячу кімнату? Оцініть чудовий дизайн і натуральні матеріали красивого і дуже практичного комода Simple.

Закладки

Все

Опис Bellamy комода Simple (Білламі Сімпл)

Оригінальний дизайн даного комода моментально кидається в очі. Колекція Simple (Сімпл) представляє меблі з прекрасним і впізнаваним дизайном. Зовнішня простота даних меблів при найближчому розгляді відкриває всі тонкі штрихи, що заклали в неї дизайнери.

Лицьова сторона шафи візуально розділена на три частини, які являють собою місткі ящики для одягу. Оригінальне поєднання каркаса з біленого дуба і ніжного кремового кольору лицьових панелей і стінок додає в загальну картину оригінальні нотки. Меблі в колекції Simple (Сімпл) спочатку проектувалися як дитяча лінійка, тому вони екологічні і безпечні.

Переваги Bellamy комода Simple (Білламі Сімпл)

Меблі з колекції Simple (Сімпл) регулярно номінуються і отримують престижні нагороди за дизайн і якість. Якщо ви ставитеся до поціновувачів якісних меблів в мінімалістичному стилі, то продукція даного бренду зможе повністю задовольнити всі ваші потреби. Дана шафа виконана з високоякісних матеріалів як ДСП, МДФ і натуральний дуб. Лицьові панелі ящиків комода Simple (Сімпл ) виконані з МДФ, а решта стінки - з високоякісного МДФ.

Якість та безпека продукції в даній лінійці не викликає жодних сумнівів, адже вони підтверджуються наявністю європейських і українських сертифікатів якості та відповідності. Ці меблі орієнтовані на дітей від народження до віку 16 років. Ще необхідно відзначити, що всі лакофарбові матеріали, які використовує бренд Bellamy (Білламі), екологічні, нетоксичні і не викликають алергії. Ці меблі абсолютно безпечні для дітей в грудному віці і вагітних. Для підтримки даних меблів в порядку рекомендується використовувати тільки делікатні миючі засоби, які не містять у складі абразивних матеріалів.

Технічні характеристики Bellamy комода Simple (Білламі Сімпл)

  • розміри: 800х530х860 мм
  • матеріали: натуральний дуб, ДСП, МДФ
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати