Babymoov матрас-кокон Bibed

Babymoov матрас-кокон Bibed A050009
Babymoov матрас-кокон Bibed A050009Babymoov матрас-кокон Bibed A050009Babymoov матрас-кокон Bibed A050009Babymoov матрас-кокон Bibed A050009Babymoov матрас-кокон Bibed A050009Babymoov матрас-кокон Bibed A050009
Артикул: A050009
Babymoov (Франция)
4 490 грн.
Немає на складі

Матрац-кокон Babymoov Bibed - практичний і функціональний позиционер для сну, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Закладки

Все

Опис Babymoov матраца-кокона Bibed (Бебімув Байбед)

Головною його функцією є утримання малюка в правильному положенні сну, що на 99% знижує ризик раптової смерті немовляти. За рахунок своєї анатомічної форми, матрац повністю повторює контури тіла малюка, що дозволяє йому відчувати себе спокійно і безпечно.

Переваги Babymoov матраца-кокона Bibed

Забезпечує кращий розвиток моторики, зорово-моторної координації. Знижує ризик виникнення шлунково-стравохідного рефлексу (завдяки спеціальному нахилу кокона). Усуває мимовільні різкі рухи, що лякають дитину і викликають плач (рефлекс Моро, старт-рефлекс). Покращує контакт між дитиною та її оточенням. Нахил і наповнювач кокона сприяють свободі рухів, дитина може повертати голову на кращу сторону і спостерігати за тим, що відбувається навколо. Кокон виконаний відповідно до Європейських стандартів дитячих товарів. Виготовлений з високоякісних, гіппоалергенних матеріалів. Покращує якість і тривалість сну.

Характеристики Babymoov матраца-кокона Bibed

  • розміри: 70 x 38 x 14 cm
  • для малюків від 2,5 кг до 6 кг

Комплектація Babymoov матраца-кокона Bibed

  • матрац
  • сумка для перенесення
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати