Верес матрац Sea Grass

Верес матрац Sea Grass 120х60х10 cм 51.4.02ver
Артикул: 51.4.02ver
Верес (Украина)
2 230 грн.
Є на складі

Дитячий матрац на основі кокосової койри, морської трави і бавовни. Розмір: 120х60 cм. Чохол - стьобаний жаккард, на блискавці

Закладки

Все

Опис Верес матраца Sea Grass (Сі Грасс)

Матрац унікально поєднує в собі ортопедичний ефект і ароматерапію. Морська трава, насичена йодом та мінералами, підвищує імунітет організму, робить сон Вашого малюка безтурботним, наповненим позитивною енергетикою та запахом моря. Кокосове волокно надає матрацу міцність і ортопедичну жорсткість, яка дуже важлива в період формування скелетно-м'язової мускулатури дитини. Завдяки своїм властивостям не викликає алергії, добре вентилюється і не деформується навіть в умовах підвищеної вологості.

Переваги Верес матраца Sea Grass 

Довговічна і високоякісна кокосова койра забезпечує необхідну жорсткість для правильного формування та розвитку дитячого хребта, не аллергенна, пропускає повітря і не утримує вологу і запахи.

Морська трава, насичена йодом та мінералами, підвищує імунітет організму, робить сон Вашого малюка безтурботним, наповненим позитивною енергетикою та запахом моря.

Чиста бавовна - прекрасний гігроскопічний натуральний матеріал, швидко поглинає вологу і виводить її назовні. Завдяки високій повітряній регуляції, створює відчуття прохолоди в жарку пору року.

Характеристики Верес матраца Sea Grass 

  • наповнення: морська трава, кокосова койра
  • чохол: стьобаний жаккард, на блискавці
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати