Tiny Love іграшка Кенгуру

Tiny Love іграшка Кенгуру 1304406830bbg
Tiny Love іграшка Кенгуру 1304406830bbgTiny Love іграшка Кенгуру 1304406830bbgTiny Love іграшка Кенгуру 1304406830bbg
Артикул: 1304406830bbg
Tiny Love (Израиль)
850 грн.
Є на складі

«Розумна» іграшка-кенгуру, завдяки якій ваша дитина продовжує розвиватися і пізнавати світ, навіть лежачи на пеленальной тумбі.

Закладки

Все

Опис Tiny Love іграшки Кенгуру (Тіні Лав)

Іграшка на ліжечко Tiny Love Кенгуру розвиває пізнавальну здатність малюка, дрібну моторику і уяву.

Кенгуру з універсальним кріпленням можна розміщувати на будь-якій поверхні. За допомогою розсувної кліпси можна закріпити кенгуру на пеленальному столику, ліжечку або манежі.

Усередині іграшки розташоване брязкальце, тому кенгуру буде підстрибувати зі звуком тріщалки. Малюк буде в захваті від хрустких вушок і довгої шиї кенгуру. В лапках іграшка тримає прорізувач і книжечку-іграшку з картинками тварин і предметів. Кенгурятко приємний на дотик, тому малюк зможе спати з улюбленою іграшкою.

Переваги Tiny Love іграшки Кенгуру

Ця іграшка, виготовлена ​​з м'якої, фактурної тканини, перетворить зміну підгузника в захоплюючу і навчальну пригоду з розвитком уяви і творчих здібностей дитини.
Оснащена рядом розвиваючих функцій: мультисенсорна книга з шістьма сторінками; м'яке підстрибування в якості реакції на дотик дитини; прорізувач для зубів; вбудоване брязкальце; шарудячі вуха.
2 способи кріплення дозволяють прикріпити Кенгуру до пеленальной тумби або до манежу за допомогою спеціального роз'єму, або помістити на плоску поверхню за допомогою підставки.
У міру дорослішання дитини кенгуру можна використовувати не тільки під час зміни підгузника, але і дозволяти дитині носити його з собою на прогулянки, а невелика кишеня в передній частині може використовуватися для зберігання соски.

Характеристики Tiny Love іграшки Кенгуру

  • Вік: від народження
  • Розмір: 50 х 12 х 15 см

Комплектація Tiny Love іграшки Кенгуру

  • кріплення
  • підставка
  • 1 мягконабивна і 2 навісні іграшки
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати