Tiny Love іграшка тремтяча гусениця Джей

Tiny Love іграшка тремтяча гусениця Джей Дрожащая Джэй 1105600458bbg
Tiny Love іграшка тремтяча гусениця Джей Дрожащая Джэй 1105600458bbgTiny Love іграшка тремтяча гусениця Джей Дрожащая Джэй 1105600458bbgTiny Love іграшка тремтяча гусениця Джей Дрожащая Джэй 1105600458bbg
Артикул: 1105600458bbg
Tiny Love (Израиль)
219 грн.
Немає на складі

Брязкальце спеціально розроблене, щоб стимулювати почуття і розвивати моторні навички навіть самих маленьких дітей. 

Закладки

Все

Опис Tiny Love іграшки тремтяча гусениця Джей (Тіні Лав)

У гусенички весела усміхнена мордочка, в голові і хвості - брязкальця, а сама гусениця складена з різної тканини, щоб стимулювати тактильне сприйняття малюків.

Гусеничку можна розтягнути, і вона перетвориться на велику довгу гусеницю, а потім, на радість малюка, звиваючись і тремтячи, стиснеться назад у маленьку гусеничку.

Переваги Tiny Love іграшки тремтяча гусениця Джей (Тіні Лав)

Малюки не можуть залишитися байдужими до цього видовища - звичайно це викликає у дітей веселий сміх, і малюки готові знову і знову розтягувати гусеничку, спостерігати за нею, і сміятися.

Брязкальце м'яконабивне, тканинне, безпечне - маляті не буде боляче, якщо він вдарить або зачепить себе ненавмисно цією іграшкою. Гусеничку можна легко і швидко прикріпити до ліжечка, крісла або коляски за велике пластмасове кільце-прищіпку, яке можна використовувати як прорізувач. Іграшка виконана з сучасних високоякісних матеріалів.

Характеристики Tiny Love іграшки тремтяча гусениця Джей (Тіні Лав)

  • вік: 0 місяців
  • матеріал: тканина
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати