Tiny Love розвиваючий мобайл "Peek a Boo"

Tiny Love розвиваючий мобайл "Peek a Boo" Peek a Boo 1303506830bbg
Tiny Love розвиваючий мобайл "Peek a Boo" Peek a Boo 1303506830bbgTiny Love розвиваючий мобайл "Peek a Boo" Peek a Boo 1303506830bbg
Артикул: 1303506830bbg
Tiny Love (Израиль)
1 955 грн.
Є на складі

Це мобіль з унікальним дизайном пропонує додаткові можливості гри в хованки, завдяки інноваційній опції подвійного руху.

Закладки

Все

Опис Tiny Love розвиваючого мобайлу "Peek a Boo" (Тіні Лав "Пік е Бу")

Безліч розважальних функцій в одному мобілі: барвистий дизайн, чарівні усміхнені фігурки тварин, м'який нічник з місяцем і зірками і знімний музичний блок, який включає в себе 40 хвилин музики з 15 мелодій (з регульованою гучністю).

Усвідомлення сталості об'єкта - це важливий етап у розвитку дитини. Унікальний розвивальний режим руху «хованки» допомагає дитині зрозуміти, що об'єкт продовжує існувати, навіть коли він прихований від наших очей. Це, також, розвиває пам'ять і уяву.

Переваги Tiny Love розвиваючого мобайлу "Peek a Boo" (Тіні Лав "Пік е Бу")

Унікальна система подвійного руху - нова концепція в категорії мобілів: плюшеві тварини зникають і з'являються на очах у дитини, залучаючи його увагу і стимулюючи розвиток. 

0-3 місяців. Використання функцій мобіля: заспокійливі рухи мобіля або розвиваючий рух «хованки» разом з мелодіями, коли дитина лежить в ліжечку або манежі. Функція нічника і спокійні мелодії з білим шумом, допомагають дитині самостійно заснути.

3-5 місяців. Унікальний розвиваючий рух «хованки», дозволяє розважити дитину і познайомити її з поняттям сталості об'єкта: речі, які раптово зникають, незабаром з'являються знову.

5+ місяців. Коли мобіль перестане цікавити дитину, то він може продовжувати грати з музичним міні-піаніно. Малюкові сподобається вивчати цю музичну іграшку і її можливості.

Характеристики Tiny Love розвиваючого мобайлу "Peek a Boo" (Тіні Лав "Пік е Бу")

  • вік дитини: 0-24 + місяці
  • емоційний розвиток
  • розвиток дрібної моторики
  • розвиток почуттів
  • розвиток пізнання
  • розвиток слуху

Комплектація Tiny Love розвиваючого мобайлу "Peek a Boo" (Тіні Лав "Пік е Бу")

  • мобайл
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати