Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL

Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416
Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416Babymoov відеоняня Babymonitor YOO-TRAVEL A014416
Артикул: A014416
Babymoov (Франция)
4 790 грн.
Є на складі

Інноваційний дизайн, висока якість і функціональність дозволили відеоняні Babymonitor YOO-TRAVEL, виробленій французьким брендом Babymoov, стати володарем Золотої нагороди на церемонії «Made for Mums Awards 2018».

Закладки

Все

Опис Babymoov відеоняні Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел)

Різноманітні гаджети міцно увійшли в сучасний побут, і дитячу кімнату вони стороною не оминули. Маленька дитина вимагає постійної уваги і контролю, але й обов'язків по дому з батьків ніхто не знімав! Відмінним виходом із ситуації стане відеоняня Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел), яку відомий на весь світ виробник виконав в стильному сучасному дизайні. Завдяки цьому бездротовому пристрою з камерою спостерігати за дитиною можна в будь-який час, перебуваючи при цьому за межами дитячої кімнати.

Виробник оснастив відеоняню Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) кольоровим дисплеєм, діагональ якого становить 2,4 ". Це дозволяє переглядати зображення на батьківському модулі з камери пристрою. При цьому можна насолоджуватися відмінною якістю зображення, використовувати нічний інфрачервоний режим, при необхідності масштабувати зображення. І цей список достоїнств відеоняні Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) далеко не повний!

Камеру дистанційно можна нахиляти під будь-яким кутом, забезпечуючи огляд дитячої кімнати на 180 градусів. Вона працює абсолютно безшумно, не турбуючи маленької дитини. Завдяки функції нічника укладання дитини спати полегшується в рази. Крім того, відеоняня Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) оснащена індикатором температури, що дозволяє батькам контролювати і підтримувати в кімнаті дитини оптимальний для неї режим. Для батьків, які виховують маленьку дитину, дана модель стане незамінним помічником.

Переваги Babymoov відеоняні Babymonitor YOO-TRAVEL

До незаперечних переваг відеоняні Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) можна віднести економічний режим її роботи. Батьки можуть не переживати про те, що пристрій відключиться в невідповідний момент. Батарея здатна тримати заряд до 24 годин! Крім того, дана модель оснащена функцією інфрачервоного нічного бачення. Навіть в абсолютній темряві все, що відбувається в кімнаті маленької дитини, відмінно видно.

Оснащена відеоняня Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) і високочутливим мікрофоном, який передає навіть самі тихі звуки. Гучність пристрою можна регулювати. Завдяки наявності візуального індикатора можна контролювати рівень звуку. Ще однією перевагою відеоняні Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) є можливість контролю температури в приміщенні, де вона розташовується. При необхідності зображення, яке виводиться на дисплей пристрою, можна масштабувати, використовуючи дворазовий зум. Дальність роботи відеоняні Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) становить 250 метрів. Управління кутом огляду здійснюється дистанційно з батьківського блоку. Для зручності батьків є спеціальна прищіпка, завдяки якій блок можна кріпити до поясу.

У відеоняні Babymoov Babymonitor YOO-TRAVEL (Бебімув Бебімонітор Ю-Тревел) екран великий, розмір діагоналі становить 6,1 сантиметра (2,4 дюйма). При масштабуванні зображення дисплея видно найдрібніші деталі. Вночі при вимкненому світлі завдяки інфрачервоному датчику і нічнику батьки можуть бачити все, що відбувається в кімнаті малюка. Функція зворотного зв'язку Talkie Back дозволяє розмовляти з дитиною, заспокоювати її на відстані. До відеоняні можна додатково підключати до чотирьох камер.

Технічні характеристики Babymoov відеоняні Babymonitor YOO-TRAVEL

 • потужність 30 мВт
 • частота 2,4 ГГц
 • літієва акумуляторна батарея для приймача і камери
 • адаптер (для приймача і камери)
 • кольоровий дисплей 2,4 "(6,1 см)
 • функція зворотного зв'язку Walkie Talkie для спілкування з дитиною
 • режим VOX активує голос вашої дитини
 • функції нічного світла і температури
 • бездротова
 • максимальна відстань 250 м
 • кут огляду 180 °
 • 2-кратний цифровий зум
 • розмір упаковки (ДхШхВ) 23,4 x 21 x 8,3 см

Комплектація Babymoov відеоняні Babymonitor YOO-TRAVEL

 • батьківський блок
 • дитячий блок
 • 2 адаптера 5 В 600 мА micro-USB
 • 2 акумуляторні літієві батареї (для приймача і камери)
 • інструкція з експлуатації
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати