Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus

Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus 33110041
Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus 33110041Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus 33110041Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus 33110041Safety 1st радіоняня Safe Contact Plus 33110041
Артикул: 33110041
Safety 1st (США)
1 399 грн.
Є на складі

Safety 1st Safe Contact Plus – це цілодобовий батьківський спокій і маса вільного часу для мами! Оцініть переваги нової радіоняні Safe Contact Plus.

Закладки

Все

Опис Safety 1st радіоняні Safe Contact Plus (Сейфті Фест Сейф Контакт Плюс)

Продукція бренду Safety 1st (Сейфті Фест) вже домоглася визнання тисяч європейських сімей. У першу чергу, своєю популярністю ця торгова марка зобов'язана модельному ряду функціональних радіонянь, оснащених за останнім словом сучасної техніки. Safety 1st Safe Contact Plus (Сейфті Фест Сейф Контакт Плюс) складається з двох модулів, що підтримують між собою постійний радіозв'язок.

Потужності приймача-передавача у представленому пристрої цілком вистачає, щоб забезпечити чистий сигнал між модулями на відстані до 300 метрів. При цьому для передачі даних використовується сучасний протокол захищеного цифрового зв'язку, який гарантує, що сигнал не буде перехоплений. Safety 1st Safe Contact Plus (Сейфті Фест Сейф Контакт Плюс) може підтримувати як постійний радіозв'язок між модулями, так і встановлювати його, реагуючи на шум у дитячій кімнаті. Крім своєї функціональності, представлений пристрій може похвастати стильним сучасним дизайном і компактністю. Радіоняня – кращий друг мами!

Переваги Safety 1st радіоняні Safe Contact Plus

Safety 1st Safe Contact Plus відрізняється відмінною якістю зв'язку між модулями. Представлений девайс оснащений сучасною технологією шумозаглушення DECT. Завдяки її наявності сигнал між пристроями завжди буде стійким, а радіоефір чистим від перешкод. Цей пристрій може працювати в двох режимах.

У першому Safety 1st Safe Contact Plus встановлює постійний режим зв'язку між блоками, таким чином мама постійно буде в курсі всіх подій, що відбуваються в кімнаті крихітки. Ємність акумулятора дозволяє користуватися цією опцією понад п'ять годин. Другий режим доцільніше використовувати вночі. При його включенні дитячий блок Safety 1st Safe Contact Plus буде посилати сигнал батькам після того, як зафіксує шум в кімнаті малюка. Система світлової індикації на батьківському модулі підкаже, наскільки інтенсивним був звук, що з часом дозволить безпомилково визначати, прокинувся малюк, або просто перевертається уві сні.

Зона покриття батьківського блоку становить приблизно 300 метрів. Safety 1st Safe Contact Plus оснащена системою цифрового кодування, яка дозволить бути впевненими в тому, що ніхто навмисно або випадково не вторгнеться в особисте життя сімейства. Ще до позитивних якостей представленої моделі можна віднести компактність модулів пристрою та їх легку вагу.

Також для додаткової зручності користувача батьківський блок радіоняні Safety 1st Safe Contact Plus оснащений зручним кріпленням на пояс. Про необхідність підійти до дитини батьків оповіщає ритмічний звуковий сигнал. Загубився батьківський блок в квартирі? Не біда! За допомогою функції зворотного виклику з дитячого блоку, «пропажа» тут же «відгукнеться», і буде знайдена. Safety 1st Safe Contact Plus – це впевненість у тому, що ваш скарб завжди буде під наглядом «турботливою» радіоняні!

Технічні характеристики Safety 1st радіоняні Safe Contact Plus

  • діапазон: до 300 м (відкритий простір)
  • дитячий блок: 9,2 см x 3,5 см
  • батьківський блок: 9,2 см x 3,5 см
  • регулятор гучності
  • технологія DECT: відсутність шуму, кристально-чистий звук

Комплектація Safety 1st радіоняні Safe Plus Contact

  • батьківський блок
  • дитячий блок
  • керівництво користувача

 

Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати