K's Kids бампер на ліжечко Паровозик Чух Чух (зі звуком)

K's Kids бампер на ліжечко Паровозик Чух Чух (зі звуком) Паровозик Чух Чух (со звуком) 10663et
K's Kids бампер на ліжечко Паровозик Чух Чух (зі звуком) Паровозик Чух Чух (со звуком) 10663etK's Kids бампер на ліжечко Паровозик Чух Чух (зі звуком) Паровозик Чух Чух (со звуком) 10663et
Артикул: 10663et
K’s Kids (Китай)
868 грн.
Немає на складі

Бампер на ліжечко «Паровозик Чух Чух» зі звуками - інтерактивна іграшка, яка включає в себе цілий вагон цікавих розваг.

Закладки

Все

Опис K's Kids бампера на ліжечко Паровозик Чух Чух (зі звуком) (К'ес Кідс)

Бампер виконує функцію захисту на дитячому ліжечку, паровозик видає гудок «Чух-чух», а так само є музична композиція, розслаблююча малюка і допомагає заснути. Іграшку Патрика можна розміщувати в різних купе, граючи в хованки з іншими героями. А різнобарвний квіточку загоряється при натискання і видає різні звуки.

Паровозик «Чух Чух» ні коли не залишиться без уваги дитини і допоможе йому весело провести час.

Переваги K's Kids бампера на ліжечко Паровозик Чух Чух

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Логічні пізнання. Логічним пізнанням називається здатність співвідносити між собою різні типи інформації. Іграшки з цим значком допомагають зміцнити пізнання дитини в логіку, зрозуміти взаємозв'язок предметів і подій, і, в кінцевому рахунку, навчитися вирішувати проблеми.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Загальна моторика. Загальна моторика має на увазі під собою рухи, у яких задіяні ручки, ніжки, ступні або все тіло в цілому. Для розвитку загальних рухових навичок підходять іграшки, які змушують дитину робити удари, повзати, бігати й стрибати.

Самооцінка. Самооцінкою називається розуміння дитиною відношення до себе важливих для неї людей, особливо батьків і ровесників. Коли дитина може вирішити поставлене іграшкою завдання, вона задоволена собою. Це допомагає поліпшити самооцінку, тобто об'єктивно оцінювати свої власні здатності.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Характеристики K's Kids бампера на ліжечко Паровозик Чух Чух

  • вік: від народження
  • розмір іграшки: 90смх24смх5см

Комплектація K's Kids бампера на ліжечко Паровозик Чух Чух

  • бампер
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати