K's Kids басейн з кульками Патрік

K's Kids басейн з кульками Патрік Патрик 10675et
K's Kids басейн з кульками Патрік Патрик 10675et
Артикул: 10675et
K’s Kids (Китай)
914 грн.
Немає на складі

Діти обожнюють кулі!

Закладки

Все

Опис K's Kids басейну з кульками Патрік (К'ес Кідс)

Басейн Патрік - надувний басейн, який поставляється з 20 м'ячами. Діти можуть покласти кулі на синю доріжку і дивитися, як вони котяться вниз до басейну. Є чотири отвори в басейні для кольору сортування Існує також кільце для кидання, граючи, діти тренують координацію і отримують масу задоволення.

Переваги K's Kids басейну з кульками Патрік

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Логічні пізнання. Логічним пізнанням називається здатність співвідносити між собою різні типи інформації. Іграшки з цим значком допомагають зміцнити пізнання дитини в логіку, зрозуміти взаємозв'язок предметів і подій, і, в кінцевому рахунку, навчитися вирішувати проблеми.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Комунікабельність. Розвиток комунікативних навичок дозволяє дитині вирішувати колективні завдання і стати повноцінним членом суспільства.

Самооцінка. Самооцінкою називається розуміння дитиною відношення до себе важливих для неї людей, особливо батьків і ровесників. Коли дитина може вирішити поставлене іграшкою завдання, вона задоволена собою. Це допомагає поліпшити самооцінку, тобто об'єктивно оцінювати свої власні здатності.

Характеристики K's Kids басейну з кульками Патрік

  • вік: від 9 місяців
  • розмір іграшки: 60смх93смх93см

Комплектація K's Kids басейну з кульками Патрік

  • басейн
  • кульки 20 шт.
Характеристики
Возраст ребенка: 
З 9 місяців
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати