K's Kids іграшка Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні

K's Kids іграшка Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні Гусеничка, руль и мобильный телефон 10444et
K's Kids іграшка Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні Гусеничка, руль и мобильный телефон 10444etK's Kids іграшка Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні Гусеничка, руль и мобильный телефон 10444et
Артикул: 10444et
K’s Kids (Китай)
639 грн.
Немає на складі

Іграшка розвиває координацію рухів у малюків і дрібну мускулатуру рук.

Закладки

Все

Опис K's Kids іграшки Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні (К'ес Кідс)

Іграшка з допомогою м'яких ремінців на липучці закріплюється на колясці або автомобільному кріслі малюка, або їх можна прикріпити на ліжечко малюка, причому кожну іграшку можна використовувати окремо від іншої! У гусенички - брязкальця забавно вібрує хвостик, якщо за нього потягнути. Кермо весело крутиться в різні боки і тріщить, а якщо натиснути на забавну мордочку Патріка на кермі, малюк почує звук пищалки. Мобільний телефон - брязкальце на липучці, його можна буде прибрати після "розмов" в спеціальну кишеньку !!! Різний матеріал іграшки сприяє розвитку тактильних відчуттів дитини. Також іграшка розвиває координацію рухів і дрібну моторику.

Переваги K's Kids іграшки Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Загальна моторика. Загальна моторика має на увазі під собою рухи, у яких задіяні ручки, ніжки, ступні або все тіло в цілому. Для розвитку загальних рухових навичок підходять іграшки, які змушують дитину робити удари, повзати, бігати й стрибати.

Лінгвістичні пізнання. Під лінгвістичним пізнанням розуміється здатність дитини за допомогою звуків і мови виражати свої почуття і розуміти інших людей. Іграшки, за допомогою яких дитина вчиться запам'ятовувати слова, звуки, ритм і мелодії, щонайкраще стимулюють розвиток лінгвістичних навичок.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Комунікабельність. Розвиток комунікативних навичок дозволяє дитині вирішувати колективні завдання і стати повноцінним членом суспільства.

Самооцінка. Самооцінкою називається розуміння дитиною відношення до себе важливих для неї людей, особливо батьків і ровесників. Коли дитина може вирішити поставлене іграшкою завдання, вона задоволена собою. Це допомагає поліпшити самооцінку, тобто об'єктивно оцінювати свої власні здатності.

Характеристики K's Kids іграшки Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні

  • вік: від 6 місяців
  • розмір гусенички: 9х15х11 см
  • розмір керма: 12х12х10 см
  • розмір мобільного телефону: 8х13х8,5 см

Комплектація K's Kids іграшки Гусеничка, кермо та мобільний телефон на кріпленні

  • гусінь
  • кермо
  • мобільний телефон
Характеристики
Возраст ребенка: 
З 6 місяців
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати