K's Kids механічний мобайл Бджілки

K's Kids механічний мобайл Бджілки Пчелки 10322et
Артикул: 10322et
K’s Kids (Китай)
957 грн.
Немає на складі

K's Kids механічний мобайл Бджілки обов'язково буде веселити Вашого малюка.

Закладки

Все

Опис K's Kids механічного мобайла Бджілки (К'ес Кідс)

Мобайл легко і швидко кріпиться до ліжечка малюка. У центрі мобайла бджілка-брязкальце, а навколо неї під приємну мелодію обертаються 2 квіточки-дзеркальця і ​​2 милі бджілки. Іграшки з дуже м'якого якісного яскравого матеріалу, крильця забавно шарудять, коли їх чіпаєш.

Переваги K's Kids механічного мобайла Бджілки

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Естетичні пізнання. Естетичним пізнанням розуміється здатність дитини сприймати кольора, форми і обриси, музику й ритм, малювати лінії, розуміти й співвідносити пропорції й перспективу.

Лінгвістичні пізнання. Під лінгвістичним пізнанням розуміється здатність дитини за допомогою звуків і мови виражати свої почуття і розуміти інших людей. Іграшки, за допомогою яких дитина вчиться запам'ятовувати слова, звуки, ритм і мелодії, щонайкраще стимулюють розвиток лінгвістичних навичок.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Характеристики K's Kids механічного мобайла Бджілки

  • вік: від народження
  • розмір іграшки: 37х63х37см

Комплектація K's Kids механічного мобайла Бджілки

  • механічний мобайл
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати