K's Kids веселе караоке Патрік

K's Kids веселе караоке Патрік Патрик 10685et
K's Kids веселе караоке Патрік Патрик 10685et
Артикул: 10685et
K’s Kids (Китай)
717 грн.
Немає на складі

Всі діти люблять співати!

Закладки

Все

Опис K's Kids веселого караоке Патрік (К'ес Кідс)

Дайте їм мікрофон, і ви не зможете отримати його назад. З цим м'яким мікрофоном, малюк зможе виконати свої перші шедеври. Адже у нього є 3 функції: Слухати мелодії; Записувати пісні; Відтворювати запис.

Переваги K's Kids веселого караоке Патрік

Кожна іграшка «K's Kids» розроблена для здорового розвитку дитини. Щоб полегшити батькам вибір іграшок, «K's Kids» пропонує скористатися «Навчальним трикутником», системою загального розвитку дитини на кожному етапі дорослішання, що задовільняє потреби дитини у фізичному, розумовому і соціальному розвитку. «Навчальний трикутник», що складається з 9 пунктів, допомагає батькам зрозуміти, який розвиваючий навик дає та чи інша іграшка.

Дана іграшка розвиває такі навички у дитини:

Сприйняття. Іграшки з таким значком розвивають п'ять органів почуттів: нюх, дотик, слух, зір і смак, і активно стимулюють розвиток відповідних навичок. Тому вони дуже важливі на ранніх стадіях розвитку дитини.

Дрібна моторика. Під дрібною моторикою маються на увазі такі рухи, як захоплення предметів більшими й вказівними пальцями, руху пальців ніг або впізнання предметів за допомогою мови й губ.

Загальна моторика. Загальна моторика має на увазі під собою рухи, у яких задіяні ручки, ніжки, ступні або все тіло в цілому. Для розвитку загальних рухових навичок підходять іграшки, які змушують дитину робити удари, повзати, бігати й стрибати.

Логічні пізнання. Логічним пізнанням називається здатність співвідносити між собою різні типи інформації. Іграшки з цим значком допомагають зміцнити пізнання дитини в логіку, зрозуміти взаємозв'язок предметів і подій, і, в кінцевому рахунку, навчитися вирішувати проблеми.

Лінгвістичні пізнання. Під лінгвістичним пізнанням розуміється здатність дитини за допомогою звуків і мови виражати свої почуття і розуміти інших людей. Іграшки, за допомогою яких дитина вчиться запам'ятовувати слова, звуки, ритм і мелодії, щонайкраще стимулюють розвиток лінгвістичних навичок.

Емоційність. Здорова дитина повинна уміти контролювати й виражати свої почуття. Для цього їй необхідні іграшки, котрі зможуть стати її близькими друзями. Вони дуже важливі для розуміння дитиною законів спілкування на основі довіри.

Самооцінка. Самооцінкою називається розуміння дитиною відношення до себе важливих для неї людей, особливо батьків і ровесників. Коли дитина може вирішити поставлене іграшкою завдання, вона задоволена собою. Це допомагає поліпшити самооцінку, тобто об'єктивно оцінювати свої власні здатності.

Характеристики K's Kids веселого караоке Патрік

  • вік: від 9 місяців
  • розмір: 8x18.5x8 cм
  • безпечні матеріали: пластик, текстиль
  • необхідні батарейки

Комплектація K's Kids веселого караоке Патрік

  • веселе караоке
Характеристики
Возраст ребенка: 
З 9 місяців
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати