Tiny Love розвиваючий килимок "Лісовий будиночок"

Tiny Love розвиваючий килимок "Лісовий будиночок" Лесной домик 1203306830bbg
Tiny Love розвиваючий килимок "Лісовий будиночок" Лесной домик 1203306830bbgTiny Love розвиваючий килимок "Лісовий будиночок" Лесной домик 1203306830bbg
Артикул: 1203306830bbg
Tiny Love (Израиль)
1 880 грн.
Немає на складі

Яскравий і багатофункціональний розвиваючий килимок Tiny Love "Лісовий будиночок" обов'язково сподобається Вашому малюку.

Закладки

Все

Опис Tiny Love розвиваючого килимка "Лісовий будиночок" (Тіні Лав)

Килимок має набір опцій використання: це і затишна обстановка для новонароджених, і розвиток, і килимок для проведення часу на животику і тунель для повзання.

0 + місяців: У той час як дитина перебуває на спині, помістіть іграшки на відповідній відстані, щоб вона могла ударяти по них, а потім і хапати. Ви можете час від часу чергувати іграшки, щоб дитині було цікавіше.

2 + місяців: Нехай дитина тренує м'язи спини і плечей, граючи на животику. Використовуйте кумедні іграшки, щоб захопити дитину. Грайте з дитиною в хованки, використовуючи кругле віконечко. Простягайте руку через віконце у його напрямку, тримаючи в руках іграшку або без неї.

7 + місяців: Перетворіть килимок в тунель і кличте дитину, щоб вона повзла через нього до вас.

10 + місяців: Коли малюк почне сідати самостійно, залучіть його до гри з активними елементами. Покажіть йому, як можна поміщати м'ячик в сітку або як розміщувати карти.

Переваги Tiny Love розвиваючого килимка "Лісовий будиночок" (Тіні Лав)

Іграшки, що входять у комплект, адаптуються під розвиток дитини і включають в себе не менше 11 функцій, красиві і барвисті елементи на тему природи з усміхненими фігурками тварин, веселий і привабливий дизайн.

Характеристики Tiny Love розвиваючого килимка "Лісовий будиночок" (Тіні Лав)

  • розміри килимка: 80х134 см.
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Tiny Love развивающий коврик "Лесной домик"