Inglesina шасі ZIPPY

Inglesina шасі ZIPPY Slate графит 6510iti
Inglesina шасі ZIPPY Slate графит 6510itiInglesina шасі ZIPPY Titanium серебро 6512iti
Артикул: 6510iti
Inglesina (Италия)
5 255 грн.
Немає на складі

Компактне, легке шасі - ідеальний варіант для подорожей, поїздок у громадському транспорті, виключена можливість мимовільного складання.

Закладки

Все

Опис шасі Inglesina ZIPPY (Інглезіна Зіппі)

Шасі Inglesina ZIPPY - це дуже вдалий вибір з точки зору практичності та зручності. Колеса шасі налічують чотири пари, тобто здвоєні, плаваючі з фіксацією, що збільшує маневреність коляски. Задні колеса забезпечені гальмами, які приводяться в дію ногою, що дуже зручно. Рама виконана з алюмінію, чим обумовлена невелика вага шасі. Загальна його конструкція дозволяє легко входити в ліфт. Додаткову зручність під час прогулянок забезпечує кошик для покупок, куди можна помістити найнеобхідніше.

Переваги Inglesina ZIPPY (Інглезіна Зіппі)

За допомогою спеціального механізму шасі легко складається тростиною, лише одним простим рухом руки. Дуже зручно використовувати під час подорожей, поїздок у громадському транспорті, так як шасі в складеному вигляді відрізняється компактністю. Невелика вага дозволяє нести шасі за допомогою однієї руки, що важливо коли з дитиною знаходиться один із батьків.

Управляти коляскою досить просто за допомогою ручок, які регулюються по висоті. Це незамінна функція, якщо батьки різного зросту. Із внутрішньої сторони ручок розташовані кнопки, що дозволяють регулювати кут повороту. Це значно полегшує управління коляскою. Два спеціальних замка не допускають шасі до мимовільного закриття, що дуже позитивно впливає на безпеку Вашої дитини.

Технічні характеристики шасі Inglesina ZIPPY

  • тип складання: тростина
  • вага шасі: 7 кг.
  • шасі в ширину: 52 см.
Характеристики
Каталог: 
Вага: 
7.00 кг.
Відгуки

Коментувати