Bloom дитяче крісло Fresco

Bloom дитяче крісло Fresco Chrome black E10515-B
Bloom дитяче крісло Fresco Chrome black E10515-BBloom дитяче крісло Fresco Chrome black E10515-BBloom дитяче крісло Fresco Chrome black E10515-BBloom дитяче крісло Fresco Chrome black E10515-BBloom дитяче крісло Fresco Chrome mercury E10515-MBloom дитяче крісло Fresco Chrome silver E10515-SBloom дитяче крісло Fresco Chrome silver E10515-SBloom дитяче крісло Fresco Chrome silver E10515-SBloom дитяче крісло Fresco Chrome white E10515-WBloom дитяче крісло Fresco Chrome white E10515-WBloom дитяче крісло Fresco Chrome white E10515-W
Артикул: E10515-B
Bloom (США)
4 200 грн.
Немає на складі

Комфортний стільчик для дитяти, який служитиме від народження і до самої школи. Відпочинок, годування, ігри – універсальне і стильне рішення.

Закладки

Все

Опис Bloom дитячого крісла Fresco Loft (Блум Фреско Лофт)

Над створенням цього унікального дитячого крісла попрацювала команда провідних дизайнерів Європи. Крім того, що він є ідеальним рішенням для годування і ігор, стільчик завдяки стильному дизайну гармонійно вписується в сучасний інтер'єр. Дитяті від народження і до досягнення 6-7-річного віку в ньому буде комфортно і безпечно. Стільчик 3 в 1 розрахований на дітей вагою до 36 кілограмів. 

Переваги Bloom дитячого крісла Fresco Loft

Дитяче крісло зручне тим, що легко перетворюється на люльку, де зручно грати і спати дітям до шести місяців. Підростаючому маляті цікаво приймати їжу за одним столом з дорослими, оскільки висоту стільчика можна регулювати. Пневматичний підпір забезпечує безконечну безліч положень сидіння.

Для годування маляти можна використовувати і окремий столик-приставку, який забезпечений практичними бортами, що не дозволяють забруднити підлогу або килим у випадку, якщо дитя переверне тарілку. Цю регульовану по висоті приставку з харчового пластика і неіржавіючої сталі можна мити в посудомийній машині.

У будь-якому місці кухні маляті буде комфортно, оскільки сидіння стільчика можна повертати на 360 градусів. Нахил сидіння має багатопозиційне регулювання.

Стільчик легко переміщати завдяки закритим роликам в його підставі, а підніжка дозволяє встановлювати стілець в різних положеннях. 

Гарантійний термін на дитяче крісло Bloom Fresco Loft - 2 роки.

Технічні характеристики Bloom дитячого крісла Fresco Loft 

  • вік дитини: з народження
  • поворотне сидіння з пневматичним підпором і можливістю багатопозиційного регулювання нахилу
  • регулювання сидіння по висоті: є
  • максимальна висота сидіння 91 см
  • люлька для новонароджених
  • регульований знімний великий столик з можливістю установки в трьох положеннях

Комплектация Bloom дитячого крісла Fresco Loft

  • знімний столик
  • п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками

Крім того, для використання стільчика необхідно придбати вкладиш з мікрозамші різних кольорів

Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати