Babyhood дитячий горщик Кью Кью

Babyhood дитячий горщик Кью Кью голубо-розовый BH-105B
Babyhood дитячий горщик Кью Кью голубо-розовый BH-105BBabyhood дитячий горщик Кью Кью зелёно-оранжевый BH-105GBabyhood дитячий горщик Кью Кью зелёно-оранжевый BH-105GBabyhood дитячий горщик Кью Кью светло-голубой BH-105LBBabyhood дитячий горщик Кью Кью светло-зелёный BH-105LGBabyhood дитячий горщик Кью Кью светло-розовый BH-105LPBabyhood дитячий горщик Кью Кью розово-зелёный BH-105P
Артикул: BH-105B
599 грн.
Є на складі

Дизайн горщика Babyhood Кью Кью поєднує деталі матового і глянцевого пластика.

Закладки

Все

Опис Babyhood дитячого горщика Кью Кью (Бебіхуд)

Спостерігаючи, як підростає малюк, люблячі батьки задаються питанням, як забезпечити дитину комфортними і безпечними аксесуарами. Особливо, якщо мова йде про привчання дитини до горщика. Популярний китайський бренд Babyhood презентував красивий і зручний горщик, який забезпечить максимальний комфор малюкові в такій делікатній справі.

Переваги Babyhood дитячого горщика Кью Кью

Модель «Кью Кью» виготовлена ​​з екологічно чистого, відповідного всім санітарним нормам і приємного на дотик пластика. Горщик практично ніколи не буває холодним і прекрасно тримає оптимальну температуру. Гігієнічне пристосування має плавну округлу форму і забавно стирчачініжки, що надає йому велику стійкість. Спинка анатомічної форми забезпечує додаткову зручність. Для прибирання вмісту знімна частина горщика має спеціальне поглиблення спереду і кришку, що знадобиться, наприклад, коли немає можливості відразу помити його.

Характеристики Babyhood дитячого горщика Кью Кью

  • Вік: від 3 років
  • Матеріал: пластик
  • Розміри: 27 x 30 x 25 см

Комплектація Babyhood дитячого горщика Кью Кью

  • горщик
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати