Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse

Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596
Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596Summer infant позиціонер в ванночку Clean Rinse Серый 19596
Артикул: 19596
Summer infant (США)
1 590 грн.
Є на складі

Зручний і практичний позиціонер від Summer infant.

Закладки

Все

Опис Summer infant позиціонера в ванночку Clean Rinse (Самма інфент Клін Рінс)

Позиціонер для ванночки з народження Clean Rinse можна використовувати не тільки в ванні, але і в раковині, а також на стільниці біля неї. Конструкція розроблена таким чином, що вся вода буде стікати вниз і стільниця буде залишатися сухою. Опціонально позиціонер дозволяє використовувати його навіть якщо у вас немає ванночки.

Переваги Summer infant позиціонера в ванночку Clean Rinse

Clean Rinse має 3-позиції нахилу для максимальної зручності, натиснувши кнопки з боків, ви можете відрегулювати потрібне положення, або скласти його для компактного зберігання. Швидкосохнучий м'який матеріал забезпечує максимальний комфорт і простоту очищення, а також запобігає появі цвілі і грибка. Позиционер можна використовувати з народження до 9 кг (якщо ви купаєте дитину на стільниці, переконайтеся, що вага дитини не перевищує 5,9 кг, якщо вага більше, можливий ризик перекидань).

Характеристики Summer infant позиціонера в ванночку Clean Rinse

  • 3 позиції нахилу
  • з народження до 9 кг

Комплектація Summer infant позиціонера в ванночку Clean Rinse

  • позиціонер
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати