Подарункові сертифікати Babypark

Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 500 грн serf500
Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 500 грн serf500Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 500 грн serf500Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 1000 грн serf1000Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 1000 грн serf1000Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 2500 грн serf2500Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 2500 грн serf2500Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 5000 грн serf5000Подарункові сертифікати Babypark Подарочный сертификат 5000 грн serf5000
Артикул: serf500
BabyPark (Украина)
500 грн.
Є на складі

Закладки

Все

Опис подарункового сертифіката Babypark

Подарунковий сертифікат – унікальний вихід з положення! Про кращий подарунок можна тільки мріяти, адже з його допомогою обдаровуваний може не тільки стати володарем широкого асортименту товарів, а й отримати будь-яку послугу! Це не гроші, а презентабельний подарунок, що дозволяє придбати бажане на певну суму. І що не менш важливо, з дарувальника знімається будь-яка відповідальність за вибір подарунка. Йому залишається лише визначитися з напрямком і сумою, з якої він готовий розлучитися, а в цьому нічого складного немає.

Погодьтеся, кожен розуміє, що друзям, у яких народився малюк, необхідні товари для дітей, але які саме – питання складне. Навіщо дарувати десятий костюмчик, який дитина може ніколи і не надіти? Або дитячу ванночку, яка буде займати місце, якщо малюка купають в звичайній ванні? Подарувавши сертифікат на певну суму, ви надаєте батькам право покупки саме того, що їм потрібно в даний момент. При цьому не обов'язково відразу ж бігти в магазин. Обмін сертифіката на обраний подарунок можна зробити в той момент, коли це буде необхідно! Подарунковий сертифікат є перспективною галуззю індустрії дарування подарунків, і майбутнє – за ним. Ви економите час і зусилля, при цьому точно потрапляючи в ціль, адже виграють всі! Купуючи подарункові сертифікати, ви приносите близьким радість, а собі – задоволення від усвідомлення цінності таких подарунків.

Правила використання подарункового сертифіката Babypark

  1. Подарунковий Сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар в мережі магазинів Babypark.
  2. У разі втрати, подарунковий Сертифікат відновленню не підлягає.
  3. При покупці Сертифікатів знижки не діють.
  4. Купівля Сертифікату можлива тільки при готівковому способі оплати.
  5. Подарунковий Сертифікат діє тільки при його наявності.
  6. Якщо вартість придбаного товару вище номіналу подарункового сертифіката, різницю вартості клієнт може доплатити готівкою.
  7. Обмін подарункового сертифіката на відповідний грошовий матеріал неможливий.*
  8. У разі, якщо сума покупки менше номіналу подарункового сертифіката, різниця не повертається.
  9. Термін дії сертифіката становить шість місяців з моменту придбання.
  10. Умови придбання і використання подарункових Сертифікатів можуть змінюватися організаторами в односторонньому порядку, без погоджень і попереджень.

*- повернення грошей за Сертифікат можливе протягом 14 днів при наявності чека і паспорта клієнта який його придбав.

Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.01 кг.
Відгуки

Коментувати