Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна)

Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Poppy Red WSC.0310.1801
Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Poppy Red WSC.0310.1801Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Sun Orange WSC.0310.1810Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Lily Green WSC.0310.1805Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Toffee WSC.0310.1802Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) True Blue WSC.0310.1806Wallaboo слінг петля Baby sling cotton (Слінг бавовна) Moonless Night WSC.0310.1804
Артикул: WSC.0310.1801
Wallaboo (Нидерланды)
1 003 грн.
Немає на складі

Слінг Wallaboo є безумовно самим стильним на ринку і досить функціональним.Зручний для батьків, а головне дуже комфортний для дітей.

Закладки

Все

Слінг - петля Wallaboo підходить для використання з народження. Слінг компактний і дуже легкий. Слінг оснащений зручними і оптимальними регуляторами розміру, що дозволить використовувати його з комфортом, як мамі, так і татові. Він універсальний, підходить для носіння на обох плечах. 

Слінг Wallaboo забезпечує відмінну підтримку Вашої спини і плечового поясу.Робить грудне вигодовування на ходу дуже зручним.

Конструкція слінга з надійною фіксацією дитини. Передня частина слінга відкривається, що полегшує розміщення в нього дитину. У нижній частині слінга, є додаткова тканинна вставка, що дозволяє надати дитині додатковий комфорт. 

Слінг Wallaboo розроблений для носіння дітей в 3-х варіантах: сидячи обличчям до мами; сидячи обличчям до світу; положення для сну. Матеріал слінга: якісна тканина (бавовна), має відмінну вентиляцію, трохи тягнеться, що забезпечить дитині максимальний комфорт.

Дитячий слінг рекомендується використовувати для дітей вагою від 2-х до 13 кг.

Характеристики
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати