Wallaboo слінг-петля Baby sling suede

Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Warm Red WS.0310.1701
Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Warm Red WS.0310.1701Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Baby Black WS.0310.1704Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Chocolate Broun WS.0310.1702Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Lime Green WS.0310.1705Wallaboo слінг-петля Baby sling suede	 Ecru WS.0310.1707
Артикул: WS.0310.1701
Wallaboo (Нидерланды)
1 003 грн.
Немає на складі

Слінг Wallaboo є безумовно самим стильним на ринку і досить функціональним. Зручний для батьків, а головне дуже комфортний для дітей.

Закладки

Все

Слінг - петля Wallaboo (Слінг замша) підходить для використання з народження. Слінг компактний і дуже легкий. Він оснащений зручними і оптимальними регуляторами розміру, що дозволить використовувати його з комфортом, як мамі, так і татові. 

Слінг універсальний, підходить для носіння на обох плечах. Слінг Wallaboo забезпечує відмінну підтримку Вашої спини і плечового поясу. Робить грудне вигодовування на ходу дуже зручним.

Передня частина слінга відкривається, що полегшує розміщувати в нього дитину. У нижній частині слінга, є додаткова тканинна вставка, що дозволяє надати дитині додатковий комфорт.

Слінг Wallaboo розроблений для носіння дітей в 3-х варіантах: сидячи обличчям до мами; сидячи обличчям до світу; положення для сну. Матеріал слінга: якісна тканина (замша), має відмінну вентиляцію, трохи тягнеться, що забезпечить дитині максимальний комфорт. 

Дитячий слінг рекомендується використовувати для дітей вагою від 2-х до 13 кг.

Характеристики
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати