KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun

KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Красный 29521
KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Красный 29521KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Красный 29521KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Синий 29522KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Синий 29522KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Черный 29524KHW Kunststoff санчата Snow Baby Fun Черный 29524
Артикул: 29521
KHW Kunststoff (Германия)
2 109 грн.
Випуск припинено

Snow Baby Fun - це нове покоління дитячих санок вищого класу фірми KHW Kunststoff. Чудовий подарунок для дитини в зимовий період.

Закладки

Все

Опис KHW Kunststoff санчат Snow Baby Fun (Кунстстоф Сноу Бейбі Фан)

Виготовлені з високоякісних морозостійких матеріалів. Знімне сидіння з легкого пластику, пристібати ремінці, зручна складна металева ручка. Діти обожнюють спускатися з гірок, радуючи батьків дзвінким сміхом і відмінним настроєм. санчата Snow Baby Fun дають унікальну можливість погуляти під час канікул з користю, зміцнити здоров'я, а так само підтягнути малюка фізично. Ця ергономічна модель відповідає найвищим вимогам за швидкістю і комфортом, а широкі полоззя з нержавіючої сталі забезпечують високу швидкість і гладке ковзання по снігу.

Переваги KHW Kunststoff санчат Snow Baby Fun (Кунстстоф Сноу Бейбі Фан)

Знімна й зручна складна ручка для компактного зберігання та легкості транспортування. Санчата виготовлені з високоякісного морозостійкого пластика. Зручне і надійне сидіння з високою спинкою з високоякісного двошарового пластику.

Ремінь безпеки дуже швидко і просто регулюється. Для дітей постарше необхідно зняти сидіння і ручку, щоб було зручніше кататися з гірки або просто везти за мотузку.

Характеристики KHW Kunststoff санчат Snow Baby Fun (Кунстстоф Сноу Бейбі Фан)

  • розміри (ШхДхВ): 45х82х36, 5 см
  • вага: 6,2 кг
  • мінімальна температура: -20 С
  • максимально допустима вага: 60 кг
Характеристики
Вік дитини: 
Від 1 року
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати