KHW Kunststoff санчата Snow Comfort

KHW Kunststoff санчата Snow Comfort Красный 20301
KHW Kunststoff санчата Snow Comfort Красный 20301KHW Kunststoff санчата Snow Comfort Красный 20301KHW Kunststoff санчата Snow Comfort Красный 20301KHW Kunststoff санчата Snow Comfort Синий 20302
Артикул: 20301
KHW Kunststoff (Германия)
4 345 грн.
Випуск припинено

Санчата KHW Snow Comfort розраховані на дітей від 8 років і дорослих. На них можуть кататися відразу двоє людей

Закладки

Все

Опис KHW Kunststoff санчат Snow Comfort (Кунстстоф Сноу Комфорт)

На цих санчатах можуть каться двоє дітей одночасно. Один на задній підніжці, а інший на сидінні. Вантажопідйомність санчат складає 100 кг без урахування ваги другої людини. Вони зроблені з морозостійкого пластика, що витримує температуру до -20 С. Ці сучасні спортивні санчата мають кілька ременів безпеки, а так само 2 гальма і 1 додаткове гальмо на підніжці, яка при необхідності легко знімається або встановлюється.

Полоззя виготовлені з металу, що забезпечує гладке ковзання по снігу і кращий накат в порівнянні з їх пластиковими аналогами. Сидіння зручне, має амортизатори, а так само бічні огородження для забезпечення безпеки комфорту пасажира. Пластик, з якого зроблені санчата, не токсичний і рекомендований для виробництва товарів для дітей і спорту.

Переваги KHW Kunststoff санчат Snow Comfort (Кунстстоф Сноу Комфорт)

Снегокат оснащений бічними бортиками, ременями безпеки і підголівником, ззаду якого розташовані ручки для другої людини. Прогумоване сидіння, з двома незалежними амортизаторами, зберігає тепло і запобігає ковзанню. Управляатся роздільними ручними металевими гальмами, також гальмо є на підніжці. Є можливість закріпити візок на спинці снігокату, якщо він не потрібний.

Характеристики KHW Kunststoff санчат Snow Comfort (Кунстстоф Сноу Комфорт)

  • розміри (ШхДхВ):  50х117х49 см
  • вага: 13 кг
  • мінімальна температура: -20 С
  • максимально допустима вага: 100 кг
Характеристики
Вік дитини: 
Від 8 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати