Kiddy автокрісло Evo-lunafix

Kiddy автокрісло Evo-lunafix hawaii 41930EL024
Kiddy автокрісло Evo-lunafix hawaii 41930EL024Kiddy автокрісло Evo-lunafix Dubai 41930EL086Kiddy автокрісло Evo-lunafix LeMans 41530EP075Kiddy автокрісло Evo-lunafix Stone 41930EL008Kiddy автокрісло Evo-lunafix Stone 41930EL008Kiddy автокрісло Evo-lunafix Walnut 41930EL088Kiddy автокрісло Evo-lunafix San Marino 41930EL030Kiddy автокрісло Evo-lunafix Apple 41930EL092Kiddy автокрісло Evo-lunafix Racing Black 41930EL077Kiddy автокрісло Evo-lunafix Mumbai 41520CF079
Артикул: 41930EL024
Kiddy (Германия)
11 202 грн.
Немає на складі

Універсальне безпечне дитяче автокрісло, що є одночасно і автолюлькою, можна використовувати в якості модуля, встановивши на шасі багатьох моделей колясок.

Закладки

Все

Опис Kiddy автокрісла Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс)

Автокрісло Evo-lunafix (Ево Лунафікс), вироблене німецькою компанією Kiddy (Кідді), відноситься до групи 0+. Дана модель дозволяє перевозити в автомобілі малюків з самого народження і до досягнення ними віку п'ятнадцяти місяців. Максимально допустима вага дитини при цьому не повинна перевищувати 13 кілограмів. Модель Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) є новинкою, яка стала кращим продуктом 2015-2016 року за версією Plus X Award.

Автокрісло, що є вдосконаленою моделлю Kiddy Evolution 2 Pro, дозволяє подорожувати з маленькою дитиною в горизонтальному положенні завдяки базі Kiddy Isofix Base 2. Це означає, що здоров'ю та безпеці маленького пасажира нічого не загрожує, тому поїздка може тривати стільки, скільки батьки вважатимуть за потрібне. Ергономіка і анатомічно правильне положення тіла малюка в чаші автокрісла підтверджуються висновками експертів з незалежної організації AGR та провідними педіатрами Європи. Установка моделі автокрісла Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) здійснюється виключно на базу Isofix, яка поставляється в комплекті.

Переваги Kiddy автокрісла Evo-lunafix

Дитяче автокрісло Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) виконано із застосуванням запатентованої технології KLF. Це свідчить про те, що навіть під час руху автомобіля батьки зможуть перевести автокрісло в горизонтальне положення, скориставшись спеціальним важелем. Щоб новонародженому або недоношеному малятку було максимально комфортно подорожувати в автокріслі, виробник подбав про наявність м'якого знімного вкладиша. Завдяки цьому автокрісло може рости разом з вашою дитиною. Система регулювання внутрішнього розміру автокрісла семиступінчаста. Крім того, вкладиш виконує і функцію додаткового захисту, фіксуючи тіло малюка в чаші автокрісла.

 

Додатковою перевагою є і подвійне дно автокрісла. Завдяки цьому повітря в ньому вентилюється без перешкод, що забезпечує оптимальний для маленького пасажира мікроклімат. Крім того, рейкове подвійне дно служить відмінним амортизатором, нівелюючи тряску при їзді по неякісному дорожньому покриттю. Установка автолюльки Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) здійснюється виключно проти ходу руху. Для цього необхідна база Kiddy Isofix Base, що входить до комплектації автокрісла.

Виробник оснастив базу кріпленнями і регульованим упором в підлогу, що гарантує високий ступінь безпеки і швидку установку. У поєднанні з п'ятиточковими ременями безпеки і м'якими бічними вставками це забезпечує маленькому пасажиру не тільки комфорт, але і безпеку в дорозі. Важливо! Встановлюючи дитяче автокрісло Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) на пасажирське переднє сидіння, обов'язково перевірте, відключена чи фронтальна подушка безпеки!

У дитячому автокріслі Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) передбачений великий інтегрований капюшон. Регулюється він безшумно, багатопозиційний. Капюшон дозволяє захистити дитину не тільки від сонячних променів, але і шкідливого для дитячого організму ультрафіолетового випромінювання.

Автокрісло Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) можна переносити разом з сплячою в ньому дитиною, що не переживаючи про те, що воно перевернеться. Відмінне балансування забезпечується обтічною формою чаші і наявністю ергономічної вбудованої ручки.

Чохли в автокріслі Kiddy Evo-lunafix (Кідді Ево Лунафікс) виконані з якісного міцного матеріалу. Вони знімні, тому у міру забруднення їх можна прати в делікатному режимі, не переживаючи про те, що кольори втратять яскравість. Радує і наявність одинадцяти варіантів комбінованих забарвлень. Батьки без зусиль підберуть ідеальний для хлопчика чи дівчинки варіант.

Таблицю сумісності Kiddy Evo-lunafix іншими колясками можна подивитися тут.

Технічні характеристики Kiddy автокрісла Evo-lunafix

  • група 0+
  • максимальна вага дитини 13 кг
  • вік дитини з народження
  • триточкові ремені безпеки
  • подвійне дно
  • посилений бічний захист
  • багатопозиційний капюшон
  • ручка-переноска

Комплектація Kiddy автокрісла Evo-lunafix

  • автокрісло
  • база
Характеристики
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Новый стандарт безопасности - автолюлька kiddy evo lunafix

Babyschale kiddy evo-lunafix