Inglesina автокрісло Magellano

Inglesina автокрісло Magellano Black 7857iti
Inglesina автокрісло Magellano Black 7857itiInglesina автокрісло Magellano Blue 7982itiInglesina автокрісло Magellano Red 7983iti
Артикул: 7857iti
Inglesina (Италия)
4 068 грн.
Немає на складі

Батьки , які планують подорожувати з дитиною в автомобілі, обов’язково звернуть увагу на цю модель автокрісла - безпечну, практичну і комфортну.

Закладки

Все

Опис автокрісла Inglesina Magellano (Інглезіна Магеллано)

Автомобільне крісло з успіхом пройшло всі необхідні випробування й тести та отримало відповідні сертифікати. Залежно від ваги дитини автокрісло можна встановлювати в різних положеннях - до 13 кг установка здійснюється проти ходу руху, а з 9 до 18 кг - по ходу руху.

Важливим елементом автокрісла є підголівник - він дбайливо підтримує голову і шию, не дозволяє їм затікати під час довгих поїздок і не допускає скочування в сторону під час сну. Спати малюку цілком зручно, зокрема, завдяки регульованій в 4 позиціях спинці, тому дитина не буде вередувати від дискомфорту. Регулювання здійснюється за допомогою спеціального механізму .

Автокрісло має дуже стійке положення завдяки способу кріплення в автомобілі.

П’ятиточкова система ременів надійно закріпить дитину в автокріслі, не дозволить самостійно вилізти з нього під час руху, у разі аварії утримає її на місці. М’які накладки на ременях, що не ковзають вбережуть тіло дитини від травм і здавлювання.

Переваги Magellano Inglesina (Інглезіна Магеллано)

Велика увага при конструюванні автокрісла приділена можливим боковим ударам та їх наслідкам. Для додаткового захисту дитини, і від цієї небезпеки, в конструкцію було внесено посилений додатковий захист від бічних ударів, особливу увагу було приділено безпеці головної частини.

В якості матеріалів автокрісла використані поліпропілен і поліестер - практичні і довговічні, у разі забруднення Ви з легкістю почистите їх.

Технічні характеристики автомобільного крісла Inglesina Magellano

  • розміри автомобільного крісла: 44х59х54 см
  • матеріали: поліестер, поліпропілен
  • сертифікат: ECE R44/04
  • вага моделі: 6 кг
  • ремені: 5 точок кріплення
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати