Nania автокрісло Cosmo SP

Nania автокрісло Cosmo SP Galaxy Grey 101-116-47
Nania автокрісло Cosmo SP Galaxy Grey 101-116-47Nania автокрісло Cosmo SP Winnie the Pooh Luxe 101-116wlNania автокрісло Cosmo SP Gray Bubble 082147Nania автокрісло Cosmo SP Green Bubble 082150Nania автокрісло Cosmo SP Pink Bubble 082151Nania автокрісло Cosmo SP Squares 084897Nania автокрісло Cosmo SP Grey/Atmo 086302Nania автокрісло Cosmo SP Agora Petrole 398009Nania автокрісло Cosmo SP Agora Storm 393006Nania автокрісло Cosmo SP Agora Carmin 395129
Артикул: 101-116-47
Nania  (Франция)
2 720 грн.
Немає на складі

Автомобільне крісло поєднує в собі відмінний дизайн і безпеку малюка; приваблює увагу невисокою ціною і зручністю експлуатації.

Закладки

Все

Опис автокрісла Nania Cosmo SP (Наніа Космо ЭсПі)

Автокрісло створено, щоб перевезення малюка була максимально безпечним і комфортним. Воно є бюджетним рішенням для батьків, так як має невисоку ціну і великий віковий діапазон дитини.

Нахил сидіння автокрісла легко регулюється і фіксується в одному з обраних положень, зручних для малюка. В основі сидіння міцний пластик, а ззовні м’які чохли. Воно жорстке і міцне. Спинку крісла легко можна підняти чи опустити. Конструкцією передбачено чотири положення. Ремені безпеки пружні, утримують дитину в п’яти точках. М’які накладки не спричиняють дискомфорту.

Установка автокрісла здійснюється з допомогою ременів автомобіля, котрі надійно його фіксують.

Переваги Nania Cosmo SP (Наніа Космо ЭсПі)

До комплекту автомобільного крісла входить м’яка внутрішня накладка, по боках якої об’ємні подушечки для більшого комфорту малюка. Накладка практична, використовується як з одного, так і з іншого боку. По мірі росту дитини, вона знімається, змінює положення підголівника, перетягаються ремені і авто крісло використовується до чотирилітнього віку.

При розстібанні ременя безпеки лунає характерний звук, що попереджує батьків про дії дитини, тому непосида завжди буде під контролем дорослих. Об’ємний підголівник захищає голову малюка не тільки ззаду, але й по боках, що важливо для безпечної поїздки.

Автокрісло достатньо легке і може слугувати переноскою.

Технічні характеристики автомобільного крісла Nania Cosmo SP

  • 5 рівнів нахилу спинки
  • відповідає сертифікату безпеки: ЕСЕ R44/03
  • максимальна вага дітей: 18 кг
  • вік дитини: 4 роки
  • встановлення в автомобілі: ремені безпеки
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати